Wednesday , 24 July 2024
Erakorralised uudised
kiri.jpg

Isa leidis šokeeriva kirja oma kadunult pojalt. See, mis oli kirjas, on iga lapsevanema õudusunenägu

Miski ei ole hullem, kui koju tulles avastada, et Sinu alaealine laps on kodust ära jooksnud ning selle kinnitamiseks jätnud ka šokeeriva kirja. Selline lugu juhtus natuke rohkem kui aasta tagasi ja seda peaks lugema iga lapsevanem. 

Ühel õhtul, kui isa töölt koju jõudis, avastas et poega ei ole veel kodus. Poja tuppa kiigates märkas, et muidu sassis tuba on korras, isegi voodi on perfektselt tehtud ja see tundus talle kahtlane.

Tuppa sisenedes märkas ta laual kirjakest, kuhu oli kirjutatud «Isa». Kirja lugedes tema kahtlused muutusid hirmuks, sest seal oli kirjas järgnev:

Kallis isa!

Ma pean kahetsuse ja kurbusega teatama, et ma põgenesin koos oma uue tüdruksõba Stacy’ga, sest ma tahtsin vältida stseeni Sinu ja emaga. Ma olen leidnud oma eluarmastuse ja selle ühe ja õige inimese, aga ma tean, et Sina seda heaks ei kiida tema tätoveeringute, neetide ja kitsaste mootorratta riiete pärast. Lisaks ta on tunduvalt vanem kui mina.

Isa, see ei ole ainult kirg! Ta on rase! Stacy ütles, et meil saab olema väga tore ja õnnelik elu ning me saame hakkama. Tal on suur haagis keset metsa ning meil on küttepuid kogu talveks. Me jagame unistust, saamaks veel rohkem lapsi.

Stacy avas ka mul silmad kanepi suhtes. Kanep ei riku kellegi tervist ega tee kellelegi halba. Kanep ei ole kahjulik! See on väärarusaam, mida ka Sina levitad. Mina olen selle tõestus. Me kasvatame seda ise ja suitsetame iga päev ning ülejääva osa vahetame kokaiini ja ecstasy vastu.

Meil on ühised huvid. Suured huvid. Näiteks iga hommikul palvetame, et teadus leiab lõpuks AIDS-i ravi ning Stacy saab terveks. Ta tõesti väärib seda!

Ära muretse isa! Sa ei ole märganud, aga ma olen suureks kasvanud. Ma olen juba 15-aastane ning ma tean väga hästi, kuidas enda eest hoolitseda. Ma ei ole enam laps.

Lõpetuseks, laseme asjadel natuke settida ja harjuda. Kui olukord on maha rahunenud ja olete emaga leidnud kompromissi, siis ühel päeval tuleme ja külastame teid ning saate õppida tundma oma kalleid lapselapsi.

Armastan Sind isa,
Joshua

Selline kiri puberteedieas lapselt on iga lapsevanema õudusunenägu. Isa vajus korraks mõttesse ja tema kohale tekkisid tumedad murepilved, aga siis ta märkas kirja lõpus veel midagi. See andis loole tõeliselt šokeeriva pöörde.

PS! Isa ükski eespool kirjutatust ei ole tõsi. Olen tegelikult Jason’i pool ja tahtsin teile meelde tuletada, et elus on hullemaid asju, kui kooli hinneteleht, mis on köögilaual.

Helista mulle, kui mul on ohutu koju tulla 🙂

Selle teismelise kiri, mis tekitas isas elu ehmatuse, on küll äärmuslik viis päästa end halva hinnetelehega seotud pahandustest, aga siiski see näitab, et elus on tunduvalt kohutavamaid asju kui halvad koolihinded.

Halbu koolihindeid saab parandada ja nendega lihtsamini leppida, kui vaadata, et Sinu lapse elu läheb raisku või teeb elus vigu, mida erinevalt koolihinnetest, ei saa enam parandada.

Vaata ka:

Paeva sonum

Päeva Sõnum: Teisipäev 23 juuli 2024

Tere tulemast uude päeva! Täna on teisipäev ja suvi on täies hoos. Loodame, et leiad

90523589 2910115582368687 8203878982697877504 o

23.07.24 Ööpäeva liiklusinfo ja õnnetused

Eile 22.07.24 toimus 4 liiklusõnnetust, neist 3 tõukerattaga. Juhtimiselt kõrvaldati 9 alkoholi või narko tarvitamistunnustega