Kolmapäev , 24 aprill 2024
Erakorralised uudised
ascension 1568162 1280

Ingli sõnum uueks nädalaks kõikidele 12 tähemärgile

Uus nädal toob kõikidele tähemärkidele erinevaid sõnumeid, kuid kõige olulisem on olla avatud, usaldada end ja universumit ning olla valmis vastu võtma kõiki õppetunde ja õnnistusi.

Jäär (21. märts – 19. aprill): Sinu inglid soovivad, et sa oleksid kannatlik ja keskenduksid oma eesmärkidele. Ära lase välistel segajatel end mõjutada.

Sõnn (20. aprill – 20. mai): Kaitseinglid soovitavad sul usaldada protsessi. Mida sa praegu koged, viib sind lähemale oma tõelisele kutsumusele.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni): Ingli juhised sulle on avada oma süda ja meel uutele võimalustele ja kogemustele.

Vähk (21. juuni – 22. juuli): Inglikaitse all oled julgustatud tervendama mineviku haavu, et edasi liikuda kergema südamega.

Lõvi (23. juuli – 22. august): Sinu inglid toovad sulle sõnumi, et tunnusta oma sisemist jõudu ja väge. Sa oled rohkem kui suudad hetkel näha.

Neitsi (23. august – 22. september): Ingli juhtnöörid nõuavad, et sa lepiksid asjadega nii, nagu need on, ja otsiksid ilu igas hetkes.

Kaalud (23. september – 22. oktoober): Sinu kaitseinglid soovivad, et sa otsiksid tasakaalu ja harmooniat nii enda sees kui ka välismaailmas.

Skorpion (23. oktoober – 21. november): Ingli sõnum sulle on lasta minna kõigel, mis enam ei teeni su kõrgemat eesmärki, ja avada end uutele energiatele.

Ambur (22. november – 21. detsember): Sinu inglid tuletavad sulle meelde, et kõik on võimalik, kui usud endasse ja oma unistustesse.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar): Kaitseinglite sõnum on, et võta aega iseendale, mõtiskle ja tunneta, mis on tõeliselt oluline.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar): Ingli juhised nõuavad, et sa avaksid oma silmad ja südame märkidele, mida universum sulle saadab.

Kalad (19. veebruar – 20. märts): Sinu inglid soovivad, et sa usaldaksid oma intuitsiooni ja järgiksid seda teed, mida su süda näitab.

3 tähemärki kellel tuleb 25.09 hea päev..

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!