Laupäev , 2 märts 2024
ingel

Ingli sõnum tänaseks Reede 10.11.2023

Tere hommikust ja soojad tervitused sellele kaunile reedele!

Täna, 10. novembril, toovad inglid teile sõnumi rahu ja tasakaalu kohta. See päev on täis ingellikku energia, mis julgustab teid leidma harmooniat oma sisemises ja välimises maailmas.

Ingellikud olendid meenutavad teile, et igas päevas on peidus väike ime. Vaadake sügavamale igasse hetke, iga kohtumise ja iga mõtte taha. Võtke aega, et tunda tänulikkust nende ilusate hetkede eest, mis elu teile pakub.

Ingellik juhatus tuletab täna meelde, et oluline on olla praeguses hetkes. Lase vabaks mineviku mured ja tuleviku ärevused. Tänane päev pakub teile võimalust keskenduda sellele, mis on praegu oluline – teie sisemine rahu ja õnn.

Ingellik energia toetab ka suhete harmooniat. Võimalik, et on aeg lepitada vanad tülid või jagada armastust ja tähelepanu neile, kes seda vajavad. Ingellik juhatus soovitab teil olla avatud, aus ja haavatav – see on tugevuse märk, mitte nõrkuse.

Võib-olla märkate täna ka ingellikke märke või sünkroonsusi. See võib olla korduv number, ootamatu sõnum või lihtsalt tunne, et universum toetab teid. Pöörake tähelepanu nendele märkidele; nad on teie teejuhid ja julgustajad.

Tänase päeva mantra võiks olla: “Ma olen rahus, harmoonias ja armastuses. Ma olen inglite kaitse all.”

Soovin teile imelist ja rahulikku päeva, täis ingellikku armastust ja valgust. Olge avatud kõigele heale, mida see päev teile toob.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

KOHUTAV: Tallinnas levib šokeeriv loomade julmuse juhtum: oravaid ja jäneseid naelutatakse puudele ja pinkidele

Tallinna Mustamäe linnaosas, eriti Kännu Kuke piirkonnas, on hiljuti avastatud šokeerivad juhtumid, kus väikeloomade surnukehi

kevad

ILM: Pühapäev 02.03 – Sajuta ilm, sooja kuni +8 °C.

Öösel: Vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Sisemaal tekib üksikutes kohtades udu. Puhub kagutuul 3-9, rannikul puhanguti

error: Sisu on kaitstud!