Erakorralised uudised
ingel

Ingli sõnum tänaseks neljapäev 16.11.2023

“Tänasel päeval oled kutsutud keskenduma sisemisele rahule ja tasakaalule. Võta aega iseendale, et kuulata oma südame häält ja leida rahu oma mõtetes. See on päev, mil peaksid väärtustama vaikuse ja rahuliku meele hetki, mis aitavad sul taastuda ja taasühenduda oma tõelise minaga.

Ära alahinda väikeseid asju, mis toovad rõõmu ja rahulolu sinu ellu. Tänane päev julgustab sind märkama ilu ja headust enda ümber, olgu see siis looduse ilu, naeratuse võlu või lihtsalt hetk iseendaga.

Loe ka: Esita Kaitseinglile soov ja see täitub!

Samuti on tähtis olla tänulik ja tunnustada kõike head, mis sinu elus on. Tänulikkuse hoidmine aitab sul luua positiivseid vibratsioone, mis toovad sinu ellu rohkem rõõmu ja õnne.

Lõpuks, inglid julgustavad sind olema avatud intuitsioonile ja sisetundele. Usalda neid juhiseid, sest need aitavad sul teha õigeid valikuid ja liikuda edasi oma eluteel. Ole valmis vastu võtma sõnumeid ja märke, mis tulevad sinu teele, ning ole valmis järgima neid juhiseid, mis aitavad sul kasvada ja areneda.

Meelespea: Igas päevas on midagi ilusat ja erilist. Võta aega selle märkamiseks ja naudi igat hetke täiel rinnal.”

Vaata ka:

ILM

ILM: Teisipäev 17.06 – Kohati sajab hoovihma, sooja kuni +25C

Öösel: Lääne-Eesti saartel ja rannikul vähese ning vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Mandril on pilves

83098745 136590864704593 7382531267673579511 o

TÄIENDATUD: Harjumaal hukkus liiklusõnnetuses inimene

Täiendus kell 21:45 Kommenteerib Põhja prefektuuri Ida-Harju jaoskonna välijuht Ilja Pahhomov: Esialgsetel andmetel sõitis 37-aastane