Erakorralised uudised
ingel

Ingli sõnum tänaseks kolmapäev 15.11.2023

Tänaseks, 15. novembriks 2023, ingli sõnum võiks keskenduda sisemisele rahule, juhatusele ja valgustatusele. Ingli sõnumid on sageli lohutavad ja julgustavad, aidates meil leida oma tee ja usaldada universumi juhatust.

Sisemine Rahu: Ingli sõnum soovitab leida hetki vaikuseks ja rahuks. Hoolimata välismaailma kiirusest ja segadusest, leidke aega, et ühenduda oma sisemise rahuga. See aitab teil teha selgeid ja keskendunud otsuseid.

Usaldus ja Juhatamine: Usaldage, et universum ja teie kaitseinglid juhatavad teid õiges suunas. Kuulake oma intuitsiooni ja olge avatud märkidele, mis võivad teile teed näidata.

Armastus ja Andestus: Ingli sõnum rõhutab armastuse ja andestuse tähtsust. Andestage iseendale ja teistele, et liikuda edasi kergema südamega. Armastus on võimas jõud, mis aitab tervendada ja tuua rahu.

Loe ka: Inglite juhised ja soovitused uueks nädalaks: Põhjalik ülevaade

Jagatud Valgustatus: Jagage oma tarkust ja valgust teistega. Teie kogemused ja teadmised võivad olla teistele suureks abiks. Võtke vastu ka teiste jagatud tarkus ja õppetunnid

.Tänulikkus ja Küllus: Tunnistage ja olge tänulikud kõige hea eest, mis teie elus on. Tänulikkus loob positiivse energia, mis meelitab ligi veelgi rohkem head.Ingli sõnumid on mõeldud juhendamiseks ja inspiratsiooniks, aidates meil leida rada, mis viib sügavama rahu, arusaamise ja rahulolu poole. Tänane päev on suurepärane aeg keskenduda oma vaimsele teekonnale ja sisemisele kasvule.

Vaata ka:

83098745 136590864704593 7382531267673579511 o

Kahjuks leiti kadunud 40-aastane Kaido surnuna

Täiendus 12 juuli  2024 Häirekeskusele laekus täna pärastlõunal kella kolmveerand kahe paiku teade, et Kose

Ene

Politsei palub abi 37-aastase Ene leidmisel

Politsei palub inimeste abi, et teha kindlaks 37-aastase Ene asukoht. Naist nähti viimati eile Tartumaal