Neljapäev , 25 aprill 2024
Erakorralised uudised
ingel

Ingli Sõnum: Reede 23. veebruar 2024

Tänase ingli sõnum kutsub teid üles usaldama oma intuitsiooni ja sisemist tarkust. Teie sees on kõik vastused, mida otsite. Pöörake tähelepanu oma mõtetele ja tunnetele, sest need juhivad teid õiges suunas.

Täna on aeg:

  • Kuulata oma südant: Teie süda teab, mida te vajate ja soovite. Pöörake tähelepanu oma südamele ja tehke valikuid, mis teid õnnelikuks teevad.
  • Vabaneda hirmust: Hirm võib teid tagasi hoida ja takistada teil oma unistusi ellu viimast. Astuge hirmudele vastu ja usaldage, et olete kaitstud.
  • Avatud uutele võimalustele: Universumil on teie jaoks imeline plaan. Olge avatud uutele võimalustele ja usaldage, et kõik läheb plaanipäraselt.

Inglid on teiega:

Inglid on alati teiega ja toetavad teid teie teekonnal. Nad saadavad teile armastust, valgust ja juhatust. Paluge neilt abi ja juhatust, kui seda vajate.

Tänaseks päevaks on inglite sõnum:

Usalda oma intuitsiooni, kuula oma südant ja vabane hirmust. Ole avatud uutele võimalustele ja tea, et inglid on alati teiega.

Lisaks:

  • Pöörake tähelepanu märkidele ja sünkroonsustele, mis teid ümbritsevad. Inglid suhtlevad teiega sageli märkide ja sünkroonsuste kaudu.
  • Veeda aega looduses. Loodus on suurepärane koht, kus ühenduda oma intuitsiooni ja inglitega.
  • Meditatsioon ja palve on suurepärased viisid inglitega ühenduse loomiseks.

Loodan, et see ingli sõnum on teile inspireeriv ja toetav. Soovin teile imelist päeva!

Vaata ka:

juripaev.jpg

Täna on JÜRIPÄEV 23 aprill

Jüripäeva nimetus märgib kirikukalendris püha Jüri (Georgi) surmapäeva. Pühapiltidel sümboliseerib püha Jüri lohetapjana ristiusu võitu

Paeva sonum

Tänase päeva sõnum, 23. aprill 2024

Usalda oma intuitsiooni. Sisemine hääl ütleb sulle midagi? Ära ignoreeri seda. Täna on päev, mil

error: Sisu on kaitstud!