Erakorralised uudised
ingel

Ingli Sõnum – Laupäev 11 mai 2024

Tänase päeva inglisõnum toob esile valguse, armastuse ja juhatuse, mida vajad oma teekonnal. Kuula sügavalt oma sisemist häält ja inglite peenet suunamist, mis aitavad sul leida rahu ja selgust oma elus.

Inglisõnum:

1. Usaldus ja usk Tänane sõnum on usaldus. Inglid julgustavad sind usaldama universumi voogu ja oma elu loomulikku kulgu. Võib tulla ette hetki, kus tundub, et kõik ei laabu plaanipäraselt, kuid tea, et igas olukorras on peidus õppetund ja võimalus kasvamiseks. Hoia oma usk tugev ja meelestatus positiivne, sest see aitab sul ligi tõmmata parimaid võimalusi ja tulemusi.

2. Selgus ja keskendumine Inglid toovad sulle sõnumi selgusest. Nad aitavad sul selgitada oma mõtteid ja tundeid, et saaksid keskenduda sellele, mis on tõeliselt oluline. Võta hetk meditatsiooniks või lihtsalt vaikseks olemiseks, et kuulata oma südame häält ja leida juhiseid oma järgmisteks sammudeks. Selgus, mida saad, võimaldab sul teha informeeritud otsuseid, mis viivad sind sinu tõeliste soovide ja vajaduste poole.

3. Armastus ja toetus Tänase päeva sõnum rõhutab armastuse ja toetuse tähtsust. Inglid meenutavad sulle, et sa ei ole kunagi üksi – sa oled alati toetatud ja armastatud. Ava oma süda vastu võtma armastust ja toetust neilt, kes sind ümbritsevad, ja universumilt endalt. Samuti, ole valmis pakkuma oma armastust ja toetust teistele, sest see loob positiivse energia ringi, mis toob rohkem head sinu ellu.

4. Küllus ja võimalused Ole valmis vastu võtma küllust kõigis selle vormides. Inglid toovad sulle sõnumi, et uued võimalused on teel sinuni. Need võimalused võivad ilmneda erinevates vormides – olgu selleks uus töö, suhted, vaimsed teadmised või isegi materiaalne küllus. Ole avatud ja tänulik kõige eest, mis sinu teele tuleb, ja kasuta neid võimalusi, et luua elu, mida soovid elada.

Need inglisõnumid on mõeldud sind inspireerima ja toetama tänasel päeval. Hoia oma mõtted ja süda avatud, et saaksid täiel määral kogeda inglite juhatust ja armastust.

Vaata ka:

euroopa liit

Komisjonid keskenduvad avalikul istungil Eesti huvidele Euroopa Liidu järgmises eelarves

Riigikogu Euroopa Liidu asjade komisjon ja rahanduskomisjon arutavad täna kell 13.30 algaval avalikul istungil, millised

90523589 2910115582368687 8203878982697877504 o

Eile toimus 6 liiklusõnnetust, neist 2 tõukerattaga. Juhtimiselt kõrvaldati 16 alkoholi või narko tarvitamistunnustega sõidukijuhti.

Liiklusõnnetused 26.05.2024 kella 11.09 ajal juhtus liiklusõnnetus Rakvere linnas Laada tn 6a juures, kus 28-aastane