Erakorralised uudised
ingel

Ingli Sõnum: Esmaspäev 13 mai 2024

Tänane ingli sõnum võiks olla täis valgust ja lootust: “Ole avatud valgusele, mis tuleb sinu teele, ja lase sellel valgustada su südame sügavamaid nurki. Ingellik juhatus on alati sinuga, aidates sul leida tee läbi segaduste ja raskuste. Usalda seda peent juhatust, mis puhub su hinge uut inspiratsiooni ja annab jõudu jätkata.”

Ingellik kohalolek meie eludes võib mõnikord tunduda vaevumärgatav, kuid just need õrnad, peaaegu tajumatud puudutused võivad meid juhtida kõige olulisemate avastuste ja sammudeni. Täna on suurepärane päev keskenduda oma intuitsioonile ja sisemisele häälele, mis aitab tuua selgust ja suunda, eriti kui seisad silmitsi otsustega, mis tunduvad keerulised või hirmutavad.

Ingli sõnum rõhutab ka vajadust hoida oma süda avatuna ja mitte lubada möödunud pettumustel enda tulevikuvalgust varjutada. Lase oma tunnetel voolata puhtalt ja selgelt, nagu mägijõgi, mis puhastab kõik takistused oma teelt. See vabanemine toob uut energiat ja taastumist.

Samuti kutsuvad inglid sind üles jagama oma valgust teistega. Ole täna teistele inspiratsiooniks, olgu see läbi sõnade, tegude või lihtsalt oma kohalolekuga. Sinu positiivsus ja heasoovlikkus võivad olla just see toetav jõud, mida keegi teine vajab.

Lõpetuseks, inglid julgustavad sind täna kõhklemata järgima oma südame sügavaimaid unistusi. Isegi kui need tunduvad kättesaamatud, on ingellikud jõud sinuga, toetamas su püüdlusi ja aidates sul luua tee, mis viib sind nende täitumiseni. Ole julge, ole helde ja kõige tähtsam, ole truu iseendale ja oma unistustele.
Loe ka: Nädala Ingli Sõnum: Esmaspäev 13.05 – Pühapäev 19.05.2024

Vaata ka:

euroopa liit

Komisjonid keskenduvad avalikul istungil Eesti huvidele Euroopa Liidu järgmises eelarves

Riigikogu Euroopa Liidu asjade komisjon ja rahanduskomisjon arutavad täna kell 13.30 algaval avalikul istungil, millised

90523589 2910115582368687 8203878982697877504 o

Eile toimus 6 liiklusõnnetust, neist 2 tõukerattaga. Juhtimiselt kõrvaldati 16 alkoholi või narko tarvitamistunnustega sõidukijuhti.

Liiklusõnnetused 26.05.2024 kella 11.09 ajal juhtus liiklusõnnetus Rakvere linnas Laada tn 6a juures, kus 28-aastane