Kolmapäev , 28 veebruar 2024
Erakorralised uudised
ingel advent minuaeg.com

Ingli Sõnum – Esmaspäev 11 detsember 2023

Tänane päev võib tuua mitmeid ootamatuid pöördeid, mis panevad proovile sinu paindlikkuse ja kohanemisvõime. Hommikul võib tunduda, et päev algab rahulikult, kuid keskpäeva paiku võivad tekkida ootamatused, mis nõuavad kiiret tegutsemist ja otsustavust. Oluline on säilitada rahu ja mitte lasta end heidutada.

Ingli soovitus: Kuula oma sisetunnet ja ära karda teha otsuseid, mis tunduvad õiged just sinu jaoks. See on hea aeg, et võtta vastu julgeid otsuseid ja minna vastu uutele väljakutsetele.

Pärastlõunal võib esile kerkida vanu probleeme või muresid, mis nõuavad lahendamist. See on hea hetk, et tegeleda nende asjadega, mis on jäänud pooleli või vajavad lõpuleviimist.

Ingli soovitus: Ole kannatlik ja järjekindel. Mõnikord vajavad asjad aega, et laabuda. Usalda, et kõik laheneb parimal võimalikul moel.

Õhtul võid tunda vajadust veeta aega lähedastega või pühenduda isiklikule ajale. See on suurepärane aeg, et taastada oma sisemine tasakaal ja rahu.

Ingli soovitus: Leia aega iseenda jaoks ja tee seda, mis toob sulle rõõmu ja rahulolu. Olgu selleks siis lõõgastav vann, raamatu lugemine või jalutuskäik looduses. Pea meeles, et hoolitseda tuleb ka oma vaimse ja emotsionaalse heaolu eest.
Loe ka: Ingli Sõnum: Esmaspäev 11.12 – Pühapäev 17.12.2023

Vaata ka:

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Neljapäev, 29. veebruar 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Kaart – Surm. See päev toob endaga kaasa suuri

horoskoop

Horoskoop – Neljapäev, 29. veebruar 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Tänane päev toob esile sinu loova poole. Sinu ideed

error: Sisu on kaitstud!