Kolmapäev , 6 detsember 2023
Erakorralised uudised
lilacs 1914124 1280

Ilusaid sõnu on kerge öelda…..

Ilusaid sõnu on kerge öelda.

Ilusaid asju on kerge osta.

Kuid ilusaid inimesi on raske leida. Ei, mitte väliselt ilusaid. Veidi meiki, veidi soengu sättimist, veidi riietust – ilu on kerge luua.

Ilus inimene hingelt… Suure hingega… Armastava hingega… Hoolitseva hingega… Ilus inimene. Kui ta leiad, hoia teda!

Öeldakse, et elu lõppeb, kui Sa enam ei unista. Vahet ei ole, miks. Kas Sa enam ei jõua, ei hooli, ei huvita, ei… Lootus sureb, kui loobud uskumast…. Armastus lõppeb, kui Sa loobud hoolivusest…. Sõprus lõppeb, kui Sa loobud jagamisest…. Andesta südamele, kes Sulle haiget tegi…. Ära tee haiget südamele, kes Sind armastab… Ära nuta kellegi pärast, kes ei nuta iial Sinu pärast….

Nii lihtsad asjad, mida võtta endaga iga päev kaasa. Vahel on raske unustada ja andestada. Kuid raske ei ole öelda inimesele, keda armastad,et ta on Sulle kõige kallim. Raske ei ole minna koju ja olla oma pere keskel. Raske ei ole naeratada oma lähedastele… Raske ei ole helistada ja öelda: ma igatsen Sinu järele. Raske ei ole öelda: aitäh, et olemas oled! Raske ei ole minna oma kalli juurde ja teda lihtsalt kallistada…

aske ei ole elada inimesega, keda armastad. Raske on elada inimesega, kes Sulle iga päev haiget teeb. Inimesega, kes tapab sinu hinge. Hooli, armasta ja hoia! armastan.eeHooli, armasta ja hoia! armastan.eeHooli, armasta ja hoia!

Vaata ka:

armastushorokoopminuaeg.com jpg

Armastuse horoskoop – Kolmapäev 6 detsember 2023

Neitsi (23. august – 22. september) Täna on sinu jaoks hea päev, et keskenduda oma

horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 6 detsember 2023

Kalade tähemärk on sel päeval erilise õnne all, mis kestab terve nädala. Neptuuni retrograadi lõppemine

error: Sisu on kaitstud!