Erakorralised uudised
Igor Mang

Igor Mang: Sinu sünnikaart näitab ära, kas on võimalus elus rikkaks saada või ei.

Astroloog Igor Mang paljastab, milline on rikkuse valem, mida näitab inimese sünnikaart. Vanameister esitleb oma uut raamatut “Igor Mangi elu ja astroloogiatarkused” rahvale täna, 15. novembril kell 18 Viru keskuse Rahva Raamatus.

Raha ja rikkuse astroloogia

Kui inimene vaatab oma sünnikaarti, siis kolme näitaja järgi saab hinnata rahalisi väljavaateid ja võimalusi elus rikkaks saada. Rikkuse jaoks on oma valem.

Märgid: kui sünnikaardis on palju heade aspektidega planeete Sõnnis või Skorpionis, siis on inimene kindlasti keskmisest rikkam. Kui Sõnni märgis on head planeedid – Veenus, Jupiter, Merkuur -, jätkub inimesel raha elus küll ja küll. Sama kehtib Skorpioni märgi kohta – kui seal on heade aspektidega planeete, viib see sageli võimu juurde, mis annab omakorda raha ja hüvesid. Kui inimesel on planeedid Sõnnis ja Skorpionis, siis on tal ka kirg raha vastu, seda katsuda ja käes hoida.

Vaadatakse ka 2. ja 8. maja, kas seal on planeete ja kas need on hästi aspekteeritud. Samuti vaadatakse planeetide seise. Kui Veenus on sünnikaardis heas seisus, rõhutatud, siis jätkub inimesel raha maiustusteks ja pidustusteks. Kui Jupiter on heas seisus, jätkub raha veel rohkem, ka välisreiside ja suuremate väljaminekute jaoks. Võimu ja koos sellega raha toovad ka Pluuto head seisud.

Kui planeet on omale sobivas märgis (näiteks Merkuur Veevalajas – Merkuur tunneb end muidugi kõikides õhumärkides hästi, ehkki ta õige on koht Kaksikutes) ja tal on piisavalt aspekte, tuleb raha näiteks tõlketööde ja kirjutamisega, see on ajakirjaniku aspekt. Tõeline ajakirjanik on eluaeg õpilane.

Päike teeb ülemuseks, säravaks isiksuseks, juhiks. Kui Jupiter on Skorpionis, siis möllavad tunded, kired ja emotsioonid, inimesel on soov valitseda. See võib kinkida ka rikkuse abielu või päranduse kaudu.

Jupiter Kaksikutes on samuti ajakirjaniku märk, need inimesed on jutukamad, reisivad rohkem. Toomas Hendrik Ilves on veidi raskepärane Kaljukits, aga Jupiter on tal Kaksikutes. Ambur ja Kalad on Jupiteri jaoks parimad märgid, ka Vähk. Jupiter Amburis teeb joviaalseks. Kui Merkuur on Veevalajal Kaljukitses, siis rabab Veevalaja Kaljukitse moodi tööd teha. Kui aga Merkuur ja Veenus on Kaljukitsel Veevalajas, siis need Kaljukitsed on armsamad; muidu pole selle märgi esindajad väga ilusad, neis on pigem karmust.

Ma tean inimesi, kes kurdavad, et neil ei ole ühtegi ainelist märki, sünnikaardis on kõik liiga õhuline. Sa pead selle üle olema õnnelik, sest õhumärgid on kõrgemad kui maa ja vesi! Need hoiavad maa küljes kinni, maa ja vesi ei saa lennata kõrgustesse.

Rikkaks, võimsaks ja kuulsaks teevad keskmised märgid – kevadistest Sõnn, see esindab ilusat naist, ilusat materiaalset maailma. Ilus naine tõmbab enda külge ehteid ja ilusaid rõivaid, mugavat korterit. See on ilus materiaalne maailm, millel on oma väärtus ja mis maksab palju.

Sõnni vastand on sügisene Skorpion – ka rikkusega seotud, ka naine. Vesi ja maa esindavad alati naist ning on seotud materiaalse maailmaga. Aga Skorpioni rikkus ei tule ilus olemisest, vaid tundest, armastusest. Skorpion võib väga tugevalt ja kirglikult armastada või ka vihata. Ta on väga põhjalik. Armastus on kõige ilusam tunne, rohkem isegi seisund. Armastus annab elule mõtte, aga armastuse nimel võidakse ka surra. Skorpioni ilu väljendub ka muusikas.

Suvemärkidest on keskmine Lõvi – see on mehelik märk, esindades kõike, mis on mehe jaoks väärtuslik ja suur. Lõvi on Herakles, olümpiavõitja, kuldmedal – see, kui inimene on füüsilisel tasandil mingil alal ületamatu. Herakles ei jää kunagi vaeseks, olümpiakuld tagab selle, et inimene ei jää kunagi vaeseks.

Mehe juurde kuulub füüsiline jõud. Lõvide seas on väga julgeid ja tugevaid kujusid, füüsiliselt atraktiivseid. Füüsiline jõud ja tervis on omaette väärtused, samuti julgus ja mehisus.

Talvemärkidest keskmine on Veevalaja – tema esindab ideed. Idee realiseerimine toob väga palju raha. Näiteks keegi avastas, kuidas ehitada lennuk. Veevalaja leiutab ja kui patenteerib leiutise, siis see toob ka raha. Tippteadlased on rikkad inimesed. Veevalaja märgib ka vabadust ja sellepärast ta avastabki. Tema väärtus on selles, et ta on kõige parem sõber, sõber ollakse ka vabatahtlikult. Tippteadlased on ka omaette vaimne vennaskond. Selle märgiga on seotud ka vaimustus ja originaalsus.

Islamis on meeste jaoks kaks teed: kas olla prohvet (Veevalaja) või sõjamees (Lõvi). Veevalaja valab vett, mis on tarkus, mille abil jõuad metafüüsilisele universaalsele tasandile. Veevalaja deviis on: kõigi maade vaimsed, ühinege. Rahvus pole seejuures oluline, ainult vaimsus.
Iga aastaaja esimesed on kardinaalmärgid: Jäär, Vähk, Kaalud, Kaljukits. Nemad alustavad, aga mille nimel, seda näitab teine märk. Teine märk on protsess. Kaksikud, Neitsi, Ambur, Kalad on kolmas märk, see on järeldus.

Kaalud on õhumärkidest kõige tegusamad, kardinaalsed, neil on võime teha, nad kogu aeg võtavad midagi ette. Järgmine märk viib lõpuni: kui Kaljukits teeb pöörde, siis Veevalaja viib protsessi lõpuni. Viimane märk teeb järelduse, kas see oli õige või vale.

Katkend pärineb kirjastuselt Pilgrim äsja ilmunud raamatust “Igor Mangi elu ja astroloogiatarkused”.

Igor Mangi elulooraamat ei ole elulooraamat selle traditsioonilises tähenduses. Selles on küll kirjas Eesti kuulsaima astroloogi Igor Mangi maagiline ja värvikas elukäik ja kujunemislugu, aga samavõrd on see astroloogiaõpik, pärast mille läbilugemist on igaüks varustatud tööriistadega, mille abil oma isiklikku sünnikaarti tõlgendada ja enda olemust tunnetada. Raamatu viimane osa sisaldab müstikust ja romantikust astroloogi mõtisklusi.

“See raamat saab huvi pakkuda eelkõige neile, kes oskavad mõelda tõeliselt, see tähendab kõrgetes kategooriates. Nii inimese kui ka kogu ühiskonna eesmärk on teadvuse avardamine, kuna teadvus on kõige tähtsam ja vastutusrikkam osa inimpsüühikast. teadvus on psüühika kaudu seotud lõpmatusega, mis pole midagi muud kui info-ookean, isegi rohkem kui ookean, kuna tegemist on lõpmatusega. Psüühikat võib nimetada ka hingeks. Iga inimese mina on kordumatu, unikaalne, aga see on alati seesama mina, lihtsalt erinevates olukordades.”- Igor Mang

Vaata ka:

Daniel Gallego

LEITUD: Politsei otsib Valgas kadunud 60-aastast Irinat

Täiendus 21.06.2024 – Lähedased said Irinaga kontakti ning tema asukoht on tuvastatud. Naisega on kõik

minuaeg.com uudised

Algab Tallinna ringtee Jüri jaotusringi taastusremont

Teisipäevast, 25. juunist algab Tallinna ringtee km 9,7–11,7 Jüri jaotusringi taastusremont, mille eesmärk on parandada