Neljapäev , 28 september 2023
Erakorralised uudised
Igor Mang

Igor Mang: Putin mingit impeeriumi enam taastada ei saa. Sõja pöördepunkt, saabub ilmselt 4-5 aprill

„Kui Putin oleks tavainimene ja minu klient, siis ma ütleksin: „Teate, teid koondatakse. Te lähete oma ülemusega riidu ja jääte tööst ilma!“,“ ütleb tähetark Igor Mang, heites pilgu Venemaa presidendi märtsi keskpaiga planeediseisudele, kus Jupiter viskab nurkseisu Saturniga. Aga kes on Putini tööandja? „Jupiter tähendab ka rahvusvahelisi suhteid,“ täpsustab astroloog. „See seis näitab, et tema suhted välismaaga on väga halvad. Ja mingit impeeriumi ta enam taastada ei saa!“

Pole kahtlustki, et Venemaa ja Ukraina president ei ole oma ametikohal juhuslikult. Seda kinnitavad ka planeedid nende sünnikaardil. Vladimir Putini puhul näitab tema kõige tugevam planeet (ametlikult küll vaid kääbusplaneet, kuid astroloogias üks jõulisemaid tegijaid) Pluuto, et tegemist on võimule orienteeritud mehega, kes oma eesmärkide saavutamisel ei kohku tagasi ka kõige radikaalsemate võtete ees.

Volodõmõr Zelenskõi Kuu ning Saturn Lõvis annavad teada, et see mees seisab kodumaa heaolu eest nagu lõviema. Ukraina presidendigi puhul ütlevad planeedid, et kui rahumeelne kompromiss ei ole võimalik, on ta valmis tuliselt võitlema.

Kõige keerulisem aeg, rasked lahingud, võimalik isegi, et sõja pöördepunkt, saabub ilmselt 4.‒5. aprilli paiku, kui taevas liikuvad Marss ja Saturn satuvad kohakuti Zelenskõi sünnikaardi kesktaevaga.

Näib, et Putin ei arvestanud, et tema vastas seisab nii südikas rahvas, keda pole võimalik mõne päevaga alistada. Nüüd hakkavad planeedid end hoopis tema vastu ritta seadma.

„Putinil on väga konkreetne negatiivne aspekt, mis näitab, et tal on tulemas raske aeg.

Loe ka teisi Igor Mangi ennustusi SIIT

Loe edasi SIIT
Allikas. Õhtuleht

Vaata ka:

Tarokaart

Neljapäev 28.09.23 tarokaart on Keisrinna

Neljapäeva, 28. septembri tarokaart on Keisrinna. See kaart tähistab viljakust, kasvu ja loomingulisust. See on …