Friday , 17 September 2021
Igor Mang

Igor Mang: MIS SAAB PÄRAST KOROONAT?

Mis ootab ees? Taevakaardi järgi on aasta teise poole kõige raskem kuu oktoober, kui on palju närvilisust ja konflikte ning ka viirus võib taas pead tõsta. Kuid november ja detsember tulevad tähetarga ennustusel juba rahulikumad.

Praegune Lääne tsivilisatsioon asendab looduslikku keskkonda tehnilisega: Plast, alumiinium, asfalt, raudbetoon … See peab seisma jääma! Minu sõnum on: see jääb seisma. Kui mitte muidu, siis õnnetuse, katastroofi tõttu,» on Igor Mangi sünge ettekuulutus. Ent ta näeb ka helgema tuleviku võimalust – uus, Veevalaja põlvkond on tulnud, et tehnokraatlikku ja tarbimishullu maailma muuta.
Tähetark Igor Mang näeb maailmas toimuvat apokalüptilistes toonides. Tsivilisatsioonilaev on kreeni vajumas ja isegi tähed ei anna selget vihjet, kas sel õnnestub vee peal püsida. Igal juhul oleks see peaaegu ime.’

Astroloog tuletab meelde, et ta on kümneid aastaid kuulutanud Lääne tarbijaliku elustiili jätkusuutmatust ja vajadust looduslähedase elu järele, kuid seda on peetud naeruväärseks jutuks.

Sel kevadel, kui koroonapaanika oli haripunktis ja ajakirjandus hakkas uurima, mida ennustajad on ootamatult saabunud katastroofi kohta öelnud, leiti üles ka Mangi 2020. aasta prohvetlik prognoos: tähetark ennustas nii hirmuolukorda kui ka majanduslangust. «2020. aasta ähvardab tulla kui košmaarne unenägu,» kirjutas ta möödunud aasta lõpus ilmunud «Astroloogilises prognoosis».
«Roti ilmumine inimelu kohtadesse tekitab paanikat ja hirmu. Algav aasta loobki hirmu atmosfääri ja õhus saab olema palju ärevust. Paanilist õhkkonda võib eriti tunda kevade hakul, sest aprillis on näha palju ebastabiilsust ja majandusliku olukorra halvenemist. Inimesed koguvad vett ja toidutagavarasid, kartes lähenevaid looduskatastroofe ning sõda.»

Nüüd ei kahtle keegi, et Mangi avaldusi tasub tõsiselt võtta.

Kloonitud lambad ja droonid on saatanast!

Astroloog on kindel, et kõik viimase aja suuremad kriisid ja loodusõnnetused on emakese Maa reaktsioon sõgedale keskkonnahävitamisele. Ning kui me ka nüüd ületarbimisele-ületootmisele ja tehnikakummardamisele pidurit ei tõmba, ei pruugi see tsivilisatsioon enam kaua püsida. Loodus teeb restardi.

Hingelt on Mang ilunautija ja poeet. Seepärast laenab ta võrdluse Goethe surematust teosest «Faust». Inimese suhe tehnoloogiaga on tema meelest nagu Fausti kontraht Mefistofelesega – rõõme ja hüvesid pakkuv nii kaua, kuni tuleb tasumise tund.’

Faust andis lepingule saatanaga allkirja kogu inimkonna nimel, täpsustab tähetark. «See tähendab, et alla kirjutasid arstid, matemaatikud, poliitikud, sõjamehed ja ka lihtinimesed. Tulemuseks on, et meil on nüüd mikrolaineahjud, kus me saame hommikusööki teha. Meil on autod, nutitelefonid ja kloonitud lambad. Meil on droonid ja killer-robotid. Meil on tuumapomm ja veel massihävitusrelvi …»

Heaoluühiskonna komfordi eest tuleb hakata lõivu maksma. «Kõigi nende mugavuste eest tuleb tasuda kallist hinda – vere ja hinge hinda,» kinnitab Mang dramaatiliselt. «Leping on lõppenud. Me näeme, et Arktikas ja Antarktikas jää sulab, hüljestel ei ole kusagil poegida, jääkarudel ei jätku süüa. Maailmaookeanis liigub plastijäätmetest saar, mis pidavat olema Prantsusmaa-suurune. Metsi laastatakse, Eestis sureb metsaraie tõttu igal aastal 50 000 lindu. Lisaks veel põllumajandusest tingitud häving – putukate elupaigad on hävitatud, mürgitatud, seega ei ole lindudel midagi süüa, nad loobivad pojad pesast välja. Rohelisele elulaadile raha ei jätku. Aga biorelva tootmisele, viiruste tootmisele – sellele jätkub.»

Jaga

Vaata ka:

Tarokaart

Reede 17.09 Tarokaart on KARIKAD 6

Karikad 6 on positiivsete mõjudega kaart, mis näitab, et tänane päev toob kaasa palju positiivset. …

Anna Pihl

Anna Pihl lahkub Pealtnägijast: Liigun edasi ETV-uute väljakutsete poole.

Teleajakirjanik Anna Pihl teatas, et on pärast kuut hooaega otsustanud „Pealtnägijast“ lahkuda ja liikuda ETV-s …

lapsevanemad

VIDEO: Lapsed ja lastega pered vajavad riigilt ning kogu ühiskonnalt erilist tuge ja kaitset.

Riigi ja kogu ühiskonna peresõbralikkus mõjutab oluliselt laste heaolu ja kajastub ka hilisemas elus rahvastiku …

Edda Paukson

Edda Paukson ennustus 2020.a: Täielikult peaks viirus olema Eestist läinud 2021.a jaanuariks.

Eesti riigi horoskoobi tervisemaja algab Kalade märgist ja Neptuun jõudis sellesse majja 31. jaanuaril. Neptuunile …