Huvitavat

Igor Mang ennustas ette koroona tuleku.

Igor Mang ennustas ette koroona tuleku, Mart Helme riigikokku naasmise ja Jüri Ratase peavalu seoses Mailis Repsi ümber lahvatanud skandaaliga.

„Kuu raskeimad päevad saavad olema 13.–15. märts, kus on näha ohte loodusõnnetuste läbi,“ ennustas astroloog Igor Mang oma 2020. aasta prognoosis. Koroonakevadest mäletame, et neljapäeval, 12. märtsil kehtestas valitsus Eestis eriolukorra ning reede ja nädalavahetus ehk siis punktipealt 13.–15. märts kulus ettevalmistustele uueks eluks. Häälestuti digiõppeks ja tööks kodukontoris. Poodidest osteti tööstuslikus koguses WC-paberit ja makarone. Kuulati õudusega uudiseid Itaaliast, Iraanist, Lõuna-Koreast ja Hispaaniast. Maailm keeras end iga tunniga aina rohkem lukku.

 

Loe ka. POMMUUDIS: Kohus tunnistas levinud koroonatesti PCR ebausaldusväärseks.

 

Üha enam asjade ostmisele keskendunud ja samas pikkade sammudega looduslähedasest elulaadist kaugenevale õhtumaale on tähetark Igor Mang kuulutanud kannatusi ja kaost juba aastaid. Eelmise aasta lõpus ilmunud vihikukeses „Astroloogiline prognoos. Roti aasta 2020. Päästke maakera“ teatab Mang kohe alguses pikema jututa: „Rõõmsaid sõnumeid teile kahjuks palju jagada ei ole.“ 2020. aastale taeva abiga ette vaadates sõnastab tähetark prohvetlikult: „Rotiaasta saab tooma rohkem üllatusi ja šokeerivaid sündmusi, mis esmapilgul tunduvad uskumatud ja panevad endalt küsima – kas tõesti?“

Edasi loe : Õhtuleht.ee

Loe ka: Igor Mang: Millised terviseprobleemid ohustavad sinu tähemärki?

 

Jaga
Back to top button