Igor Mang

IGOR MANG: Eesti päästmiseks tuleb minna tagasi Vargamäele

Eesti tuntuim astroloog Igor Mang on viimastel aastatel hakanud üha enam kõnelema vajadusest pöörduda tagasi puhta loodusliku elulaadi juurde. Ta usub, et just see on ainus viis, kuidas päästa Eesti loodus ja kultuur.

Mang on öelnud, et Eesti on looduslikult äärmiselt kaunis ja rikas maa. Siin on kõik olemas, mida inimene eluks vajab: puhas õhk, vesi ja toit. Kuid tänapäeva ühiskond on Mangi sõnul muutunud nii materialistlikuks ja tehnoloogiliseks, et me oleme kaotanud sideme loodusega.

“Me elame linnades, kus õhk on saastunud ja toit on töödeldud,” ütles Mang. “Me kulutame oma aega ja energiat asjadele, mis ei ole meile tegelikult vajalikud. Me oleme kaotanud kontakti oma juurtega ja oma rahvusliku identiteediga.”

Mang usub, et ainus viis, kuidas seda olukorda parandada, on minna tagasi Vargamäele. Vargamäe on eestlaste jaoks püha paik, mis sümboliseerib Eesti looduse ja kultuuri rikkust.

“Vargamäel saame elada kooskõlas loodusega,” ütles Mang. “Siin saame toituda puhtast toidust, hingata värsket õhku ja nautida ilusat loodust. Siin saame taas leida oma juured ja oma rahvusliku identiteedi.”

Mangi üleskutse on muidugi vaid ideaal. Tegelikkuses on väga vähe eestlasi, kes oleksid valmis oma mugava linnaelu maha jätma ja Vargamäele kolima. Kuid Mangi mõtted on siiski olulised, sest nad sunnivad meid mõtlema oma eluviisi üle.

Kas me oleme valmis ohverdama oma looduse ja kultuuri oma materiaalse heaolu nimel? Või on meil julgust minna tagasi Vargamäele ja luua uus, kestlikum ja õiglasem eluviis?

Mangi üleskutse on vaieldav, kuid ta on kindlasti äratanud tähelepanu olulisele teemale.

Vaata ka:

mallukas

Skandaalne paljastus: Mallukas süüdistab Lauri Pedajat alaealisega suhtes.

Eesti tuntud blogija Mariann Treimann, tuntud ka kui Mallukas, tegi hiljuti avalikuks skandaalse teabe, mis

jaasulataja

Hoiatus: Eestis reklaamitud imeline jääsulataja – tegelikkuses petuskeem.

Eestis levib sotsiaalmeedias reklaamikampaania, mis lubab “elektromagnetilise molekulaarse” tehnoloogiaga lume ja jää eemaldamist autodelt. Kampaania

error: Sisu on kaitstud!