Sunday , 19 September 2021
Igor Mang

Igor Mang: Astroloogilise sobivuse puhul on oluline nii päikesemärk kui ka Hiina astroloogia looma-aasta

Igor Mang: astroloogilise sobivuse puhul on oluline nii päikesemärk kui ka Hiina astroloogia looma-aasta

Armastatud tähetark Igor Mang selgitab, milline on erinevate märkide omavaheline sobivus ja millest see oleneb. Vaata järgi, kellega sina kõige paremini läbi saad.
Ahv, Rott ja Draakon aitavad Pühvlil ennast teostada, Kukk ja Madu on ideaalsed kaaslased. Omavahel sobivadki Pühvel, Madu ja Kukk; Rott, Draakon ja Ahv; Tiiger, Hobune ja Koer ning Jänes, Kits ja Siga.

Huvitav on see, et teatud aja tagant ilmuvad su ellu mingid kindlad märgid. Näiteks mingil perioodil on kogu aeg Jäärad, siis mingi aeg Vähid. Nii sõprade kui ka armastajatena.

Maamärgid (Sõnn, Neitsi, Kaljukits) ja veemärgid (Vähk, Skorpion, Kalad) sobivad omavahel, samuti nagu tulemärgid (Jäär, Lõvi, Ambur) ja õhumärgid (Kaksikud, Kaalud, Veevalaja) omavahel. Mina olen Kaksikud, kes elab Kaaludega; õhumärkide omavaheline suhe on pigem mõistuslik.Sõnn ei ole väga Kaksikute sõber – oma märgile eelnev märk reeglina ei ole, nii ka minu puhul.

Maamärkide jaoks on asjad olulisemad kui õhumärkidele, kes ei pane neid tähelegi.

Veemärgid kalduvad ülekaalule. Kui Veevalaja on tüse, siis on kindel, et tal on Kalades palju planeete. Maamärkidest teeb tüsedamaks ainult Sõnn, aga see tüsedus on jõulisem, veemärkidel esineb pigem lodevat tüsedust.

Õhulised õhumärkide inimesed elavad tugevalt mentaaltasandil ja peavad vahetama mõtteid, energiaid, arusaamu. Õhumärkide teadvus on avaram, nad on intelligentsemad ja inimlikumad, tegelevad teaduse ja haridusega, neid leiab palju ülikoolidest.

Tulemärgid on seotud kuningakoja ja valitsemisega, veemärgid teatriga, emotsioonidega, samas ka kauplemise ja loomadega. Maamärgid tähistavad talupoega, kündmist, metsa ja maad, füüsilist maatööd, taimede maailma, ehitamist.

Kui ma horoskoopi teen, siis vaatan, mis sünnikaardis domineerib. On näiteks Vähi inimesi, kellel on kõige tugevam planeet Merkuur, mis on Kaksikute planeet, nii et neile väga meeldib õppida.

Merkuuri mõju all olevate Kaksikute mõte võib muidugi tegeleda ka maiste asjadega, nagu kes kellega käib, kes keda valis, kes mida rääkis, mida rääkisid Aristoteles ja Newton.

Osa õhumärke lendavad, on näiteks stjuardessid, eriti Veevalajad. Nad on seotud tehnilise alaga, sest see viib nad taevasse. Sealt saab veel kõrgemale minna, tähtede juurde. Kui oled õhumärk ja Uraan töötab, siis lähed väljapoole, teispoolsusse. Uraan on geeniuse sümbol, sa tood midagi originaalset, ainulaadse info, mis tuleb taevast. Need, kes mõistavad, on su vaimsed sõbrad, nii nagu vabamüürlus on vaimne vennaskond. Kristus tuli ja tõi evangeeliumi, Muhamed ka. Need on küll erinevad, aga mõlemad on taevast.Veenuse mõju all olev Kaalude inimene on poeet. Ka poeesia ja ilukirjandus võivad olla maised – “kui sa tuled, too mul lilli” … see on ilus.

Jaga

Vaata ka:

Tarokaart

Pühapäev 19.09 Tarokaart on ARMASTAJAD

Tänase päeva Taro kaardi nimi Armastajad on romantilise kõlaga. Traditsiooniliselt tähendab antud kaart mõningaid probleeme …

242282563 2008683005967760 6536352264939314420 n scaled

Laupäeval 18.09 sängitati Haljala kalmistulmulda armastatud, laulja ja looja Lea Dali Lion’i urn.

Laupäeval 18.sept. sängitati Haljala kalmistul Lääne-Virumaal mulda armastatud, mitmekülgse ja väga erilise andega laulja ja …

maal elamise paev 2021 scaled

Maal Elamise päev – 25. september 2021

Maal Elamise päeva eesmärk on avada uksed tegusatele ja säravatele inimestele, et aidata neil leida …

vesi2

JAHMATAV AVASTUS: Kõik, mis inimesed on vee joomise kohta teadnud, on vale.

Väidetakse, et midagi rohkem juua vett, seda parem on mälu ja vaimne tervis, seda rohkem …