Teisipäev , 27 veebruar 2024
Erakorralised uudised
ingel

Igal inimesel on vähemalt 2 kaitseinglit ning kaitseinglid on alati kursis meie kõrgema eluteega.

Igal inimesel on vähemalt 2 kaitseinglit ning kaitseinglid on alati kursis meie kõrgema eluteega. Nad saavad anda meile infot selle kohta, kuidas püsida õigel teel või leida tee tagasi meie määratud rajale.
Kui Sinagi soovid Inglite käest endast ja oma elust rohkem teada saada mingil nendest antud teemadest, siis kirjuta valitud märksõna e-mailile: inglikanaldus@gmail.com

MÄRKSÕNAKS “ROMANTILISE SUHTE 3 SEADUST”
Minu kaitseingel Kathiania räägib, et iga inimese romantilise armastuse sümbioos teise inimesega toetub ARMASTUSE 3 SEADUSELE.
Minu kaitseingel räägib, et iga Hinge vahelise romantilise suhte alustalad on 3 suurt energeetilist seadust, millele terve see romantilise armastuse suhe toetub ning need annavad suhtele jõudu, määravad ära selle tähenduse mõlema osapoole elus ning nende Seaduste tundmine ja romantilises suhtes esiletoomine võimendab armastust, lähedust, seda mida kumbki suhtest otsib ning selle täisväärtuslikkust, aidates kaasa mõlema Hinge Kõrgemasse Arengusse.

MÄRKSÕNAKS “SÜDAMESÕBER”
Mõistes sügavuti enda ja oma südamesõbra Hingedevahelisi kokkuleppeid, saate mõlemad mõista paremini mis on teie kohtumise missioon selles elus ja mida teineteisele andma tulite.
Minu kaitseingel Kathiania hindab tõelist sõprust kõrgusteni. Ta ütleb, et see on väga erilist sorti armastuse vorm.
Kaitseingel Kathiania räägib, et neile – inglitele – on need Hingedevahelised kokkulepped näha ja need on “kirjutatud” inimese ümber, kui ta kõnnib planeedil Maa. On vaja vaid inglitelt küsida, ning nad saavad rääkida Sinu ja Sinu südamesõbra vahelisest suhtest, kokkulepetest ning kohtumise missioonist.

MÄRKSÕNAKS „MINU AASTA“
Viimase 11 aasta jooksul on mul olnud rõõm sadadele inimestele edastada inglite sõnumeid ning need on olnud paljudel juhtudel vägagi elumuutvad. Igal aastal küsin ka mina alati juhatust oma kaitseinglilt, millele keskenduda käesoleval aastal ning see on andnud hämmastavaid tulemusi ning juhtinud mind edu ja õnneni, mida poleks ma ise suutnud ette kujutadagi. Tuleb lihtsalt järgida mõningaid samme, mida inglid annavad ning sellest rullub lahti olukordade jada, mis viib õnnestumisteni ja kirjeldamatu hingearengu poole, muutes Sinu elatud elu täisväärtuslikuks


MÄRKSÕNAKS „MIKS ME KOHTUSIME?“
Minu kaitseingel Kathiania räägib, et iga inimene, kellega me maises elus kokku puutume, on meie elus kindla põhjusega, õpetamaks meid teatud aladel.
Minu kaitseingel räägib, et enne planeet Maale kehastumist sõlmivad Hinged erilisi Hingekokkuleppeid. Seda teevad Hinged, kes soovivad areneda ning teineteist aidata. Tihti on nendeks Hingesugulased, kes on niivõrd sarnased, et läbivad samu õppetunde ja isegi samal kiirusel. Need õppetunnid avalduvad läbi partnerlussuhete, armusuhete, läbi suhete oma lastega või oma vanematega ning suhetega sotsiaalses keskkonnas.

MÄRKSÕNAKS „SUURIMAD ELUÕPPETUNNID“
Kuna ennast väljaspool elu on päris keeruline Maa peal kehastatuna meenutada, olen oma kaitseingel Kathiania käest enda jaoks pärinud millised on minu eluteel valitud tugevused, nõrkused ja millised on minu suurimad õppetunnid elus, mida mul on vaja läbida. Kuna meie enne kehastumist tehtud kokkulepped ja valikud on inglitele näha, saab neilt alati küsida “meenutust” kes me tegelikult oleme ja mille jaoks me siia maailmasse tulime just sellel ajahetkel, selles kehas.

MÄRKSÕNAKS „ENERGEETILINE TSÜKKEL“
9 erilist energeetilist tsüklit meie elus
Kas oled märganud, et mõnel inimesel justkui “vedas” või “õnn naeratas talle”? Või oled märganud, et mõni inimene saavutas väga kiiresti edu mingis valdkonnas, millega teised ehk nägid vaeva rohkem või ei olegi suutnud seda saavutada?
Selline eriline edu nähtus tekib just selle tõttu, et inimene tegutseb sünkroonis oma “energeetilise tsükliga”.


MÄRKSÕNAKS “TÖÖKESKKOND”
Kindlasti on üks olulisemaid asju maailmas oma kaasasündinud ande rakendamine. Selleks on meil vaja aga teisi inimesi, kes meid selles aitavad. Suhe kolleegiga, ülemusega või kliendi-koostööpartneriga on inimesele alati mingit sügavat õpetust, mõjutust või õnnistust pakkuv. Et inimene saaks tulevikus paremini rakendada oma andeid ja jõuda Jumaliku Külluse ja Eneseteostuseni.
Selle tõttu on äärmiselt oluline mõista sügavuti kõiki oma töökeskkonnaga seotud suhteid ja mille jaoks see Sinu elus on:
* Milles peitub teie tööalase suhte sügav mõte ning eesmärk?
* Miks ta nii teeb?
* Mida saaksin teha, et olukorda parandada?
* Kas ma peaksin temaga koostööd alustama/jätkama?
* Millele keskenduda, mida saaksin ise teha, et pinged seoses töökeskkonnaga maandada nii endas kui oma töökohal?
* Kuidas ise juhtida olukorda seoses töökeskkonnaga nii, et saaksid maksimaalselt oma elueesmärki rakendada?

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

Nii enne- kui õigeaegselt sündinud laste oluline riskitegur insuldi kujunemisel on ema rasedusaegne kuse-suguteede põletik

Kuigi insult loote- ja vastsündinueas on harv, esineb seda sagedamini kui üldiselt arvatakse. Tartu Ülikoolis

minuaeg.com uudised

Välisminister Tsahkna alustab Genfis Eesti ÜRO Inimõiguste Nõukogu liikmeks saamise kampaaniat

Täna, 27. veebruaril viibib välisminister Margus Tsahkna visiidil Genfis, kus esineb sõnavõtuga ÜRO Inimõiguste Nõukogu

error: Sisu on kaitstud!