Esmaspäev , 4 detsember 2023
feedback 3709752 1280

Iga tähemärgi negatiivsed omadused

Astroloogia on tarkus, mis uurib tähemärkide mõju inimese isiksusele ja käitumisele. Kuigi tähemärgid on seotud paljude positiivsete omadustega, omavad nad ka oma negatiivseid külgi. Selles artiklis vaatleme igat tähemärki ning nende negatiivseid omadusi.

Jäär (21. märts – 19. aprill): Isekus

Jäärad on kirglikud ja enesekindlad, kuid nende negatiivseks omaduseks võib olla isekus. Nad võivad olla liiga enesekesksed ja impulsiivsed, eelistades oma soove ja vajadusi teiste omadele.

Sõnn (20. aprill – 20. mai): Kangekaelsus

Sõnnid on praktilised ja visa iseloomuga, kuid nende negatiivseks omaduseks võib olla liigne kangekaelsus. Nad võivad olla liiga järjekindlad ja muutumatud, isegi kui see ei ole nende enda huvides.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni): Kõikumine

Kaksikutel on terav mõistus ja suhtlemisoskus, kuid nende negatiivseks omaduseks võib olla kõikumine. Nad võivad olla ebakindlad ja raskustes püsiva otsuse langetamisega.

Vähk (21. juuni – 22. juuli): Emotsionaalsus

Vähkidel on tugev emotsionaalne side, kuid nende negatiivseks omaduseks võib olla liigne emotsionaalsus. Nad võivad olla liiga tundlikud ja kergesti solvuvad.

Lõvi (23. juuli – 22. august): Eneseimetlus

Lõvid on julged ja enesekindlad, kuid nende negatiivseks omaduseks võib olla eneseimetlus. Nad võivad olla liiga enesekesksed ja vajavad pidevat tähelepanu ja kiitust.

Neitsi (23. august – 22. september): Kriitilisus

Neitsid on analüütilised ja kohusetundlikud, kuid nende negatiivseks omaduseks võib olla liigne kriitilisus. Nad võivad olla enda ja teiste suhtes liiga nõudlikud.

Vaata ka:

woman

Millised tähemärgid petavad suhtes kõige rohkem.

Värske uuring võttis luubi alla päikesemärkide käitumise suhetes ning selgus, et suurimad meessoost petjad võivad

kool

Hariduskriis tõusmas: Õpetajate Liit kaalub streiki väikese palgatõusu tõttu

Haridustöötajate liidu juht Reemo Voltri väljendas pettumust valitsuse ettepanekus õpetajate töötasu alammäära tõstmiseks, mis on

error: Sisu on kaitstud!