Esmaspäev , 4 märts 2024
Erakorralised uudised
Kivioli uus uhishoone 2023726

Ida päästekeskuse sündmused 6. – 7. detsember 2023

IDA-VIRUMAA

7. detsembril kell 8.25 teatati teelt välja sõitnud bussist Alutaguse vallas Edivere külas. Bussis olid inimesed sees ja ei saanud sealt väljuda, sest buss oli kaldu ja võis külili vajuda. Päästjad fikseerisid bussi ja aitasid inimesed välja. Keegi viga ei saanud. Kohapeal oodatakse veel rasketehnikat, et buss välja tõmmata.

6. detsembril kell 13.51 anti teada põlema läinud kaubikust Kohtla-Järve linnas Järve linnaosas Järveküla teel. Põlengut siiski ei olnud, kapoti all oli suitsema hakanud auto eelsoojendus ja sellest tekkis valge toss. Päästjad lülitasid eelsoojenduse välja.

Kell 13.17 tuli teade reisirongi ja sõiduauto kokkupõrkest Toila vallas Vaivina külas Melgapõllu raudteeülesõidukohas. Sõiduauto juht kannatada ei saanud. Päästjad käisid läbi kõik vagunid, keegi reisijatest samuti viga ei olnud saanud. Sündmusega jäi edasi tegelema politsei.

Kell 13.11 teatati põlevast prügiveokist Jõhvi vallas Jõhvi külas Kaasiku tänaval garaažiboksis. Päästjate saabumise ajaks lahtist põlemist ei olnud, veoki kastist tuli suitsu ja kohapeal tegeleti kustutamisega. Põleng likvideeriti kella 14.30ks.

LÄÄNE-VIRUMAA

6. detsembril kell 21.10 käisid Kolga vabatahtlikud Kadrina vallas Arbavere külas eemaldamas teele langenud puud. Päästjad paluvad olla pimedas metsavahelisel teel ettevaatlikud, sest lumeraskuse tõttu murduvad puud teedele, aga ka elektriliinidele. Ohust tuleb teavitada helistades 112.

Vaata ka:

horoskoop minuaeg.com 2

5 imelise horoskoobiga sodiaagimärki pühapäeval 2. märtsil 2024

1. Jäärad: Täna on teie päev särada! Tunnete end energilisena, enesekindlana ja valmis vallutama maailma.

armastushorokoopminuaeg.com

Armastuse horoskoop – Pühapäev 3. märts 2024

Jäär: Täna on hea päev oma partneriga ausateks ja avatud vestlusteks. Võid tunda end eriti

error: Sisu on kaitstud!