Pühapäev , 25 veebruar 2024
horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 9 mai

Jäär 21. märts – 20. aprill

Täna on suurepärane aeg pidutsemiseks ja meelelahutuseks. Ärge sundige end vägisi tegema selliseid asju, milleks teil hetkel inspiratsiooni pole!

Loe ka: Nädala horoskoop – 8.-14. mai 2023

Sõnn 21. aprill – 20. mai

Võimalik, et tunnete täna põletavat soovi vahelduse järele. Olete tüdinenud igapäevarutiinist. Hea aeg oleks ette võtta üks huvitav reis või loodusmatk.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni

Tänased planeediseisud annavad teile jõudu ning teotahet. Suudate ka teisi inimesi enda ümber innustada oma rõõmsameelsusega. Hea päev lastega tegelemiseks.

Vähk 22. juuni – 22. juuli

Võite täna kokku puutuda lobisemishimuliste ning veidi agressiivse loomusega inimestega, kes püüavad teid iga hinna eest vastavalt oma soovile, mõjutada.

Lõvi 23. juuli – 22. august

Kui olete ambitsioonikas inimene, peate täna arvatavasti tegema suuri jõupingutusi oma eesmärkide saavutamiseks. Vältige agressiivset suhtlust.

Neitsi 23. august – 22. september

Tänased energiad sunnivad teid tahestahtmatult ennast proovile panema ning teistega võimu pärast võitlema. Kuid ärge siiski ka üle pingutage!

Kaalud 23. september – 23. oktoober

Tunnete täna soovi teha oma elus uuendusi. Hea aeg garderoobi ja soengu muutmiseks. Samas ärge oma vanu sõpru unarusse jätke, säilitage häid suhteid.

Skorpion 24. oktoober – 22. november

Tänased energiad muudavad teid enesekindlaks ning otsustavaks. Partnerlussuhetes võtate automaatselt juhi positsiooni. Samuti tõuseb teie enesehinnang.

Ambur 23. november – 21. detsember

Võimalik, et tunnete täna soovi eralduda seltskonnast ning tegutseda sõltumatult ja vabalt. Olete enesekindlas ja rahulikus meeleolus, mis tuleb teile kasuks!

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar

Tunnete tugevat tõmmet inimeste poole, kes võivad mõjutada teie vaimset arengut. Hea päev lepingute sõlmimiselks ning uute suhete loomiseks.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar

Püüdke täna olla tähelepanelikum, kui tavaliselt, kuna teil on kalduvus hilineda ja unustada. Võite ka kaotada mõne oma asja. Inimestega on hea läbisaamine!

Kalad 19. veebruar – 20. märts

Tänasel päeval peaksite keskenduma millegi uue õppimisele. Soodustatud on kõik tegevusalad, mis seotud suhtlemisega ja informatsiooni vahetamisega.

Vaata ka:

dylan nolte RSsqjpezn6o unsplash

Täna võib lotoõnn naeratada just neile 2 tähemargile

Täna, reede 23 veebruaril 2024, on kaks tähemärki, kellel on eriti hea võimalus lotoga võita:

ingel

Ingli Sõnum: Reede 23. veebruar 2024

Tänase ingli sõnum kutsub teid üles usaldama oma intuitsiooni ja sisemist tarkust. Teie sees on

error: Sisu on kaitstud!