Sunday , 16 January 2022
astrology gc13039e90 640

Horoskoop – Teisipäev 7 detsember

Jäär 21. märts – 20. aprill
Püüdke leida omale mõni meelepärane tegevus ning hoiduge stressi tekitavatest asjadest ja suhetest. Teie närvisüsteem vajab nüüd tõelist puhkust.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Tunnete täna tugevat soovi midagi suurt ning tähtsat korda saata. Kuid püüdke siiski pigem tegeleda lõpetamata asjadega, kui alustada midagi uut.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Kui tunnete täna sisemist rahutust ning emotsionaalset survet, siis tegelege vahelduse mõttes millegi füüsilisega. Hea aeg tegeleda spordiga.

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Täna on raskendatud kõikvõimalikud organiseerimisega seotud tegevused. Ebasoodne reisimiseks, kuna võivad tekkida tõrked piletitega ja hilinemised.
Lõvi 23. juuli – 22. august
Tänased planeediseisud on soodsad nõupidamisteks, koosolekuteks, ideede esitamiseks ning elluviimiseks, õppimiseks ja arvutitega tegelemiseks.

Neitsi 23. august – 22. september
Kogutud teadmised tuleb nüüd süstematiseerida ning maksimaalselt ära kasutada nii õppimises kui õpetamises. Jagage oma ideid ka kaaslastega.

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Teie väljenduslaad on pisut ekstreemne ja äärmuslik, kuid sellegipoolest jõuab teie sõnum suurepäraselt teistele kohale. Hea aeg ümberkorraldusteks.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Olete täna oma unistuste ja ideaalide maailmas. Kipute oma partnerit ilustama ja suudate omale tõelise illusiooni luua. Vältida tuleks mõnuaineid.
Ambur 23. november – 21. detsember
Tänased planeediseisud muudavad teid väga hoolikaks seoses kõikvõimalike paberiajamiste ja rahaasjadega. Samas loominguline osa teie elus jääb tahaplaanile.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Tänased planeediseisud annavad teile hea väljavaate aladel, kus peate kasutama oma loomingulisust ja intuitsiooni. Suudate olla tavalisest spontaansem.
Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Tunnetate täna oma ümber elektrilist õhkkonda. See haarab ka teid, mille tulemusel võite hakata väga ootamatult ja impulsiivselt käituma.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Täna võivad tekkida teil takistused oma tunnete väljendamisel. Püüdke leida enda jaoks mugav situatsioon ning olge sellegi poolest avameelne.

Jaga

Vaata ka:

horoskoop

Horosakoop – Kolmapäev 12 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill Olete täna loominguliselt aktiivsem, kui tavaliselt. Hea aeg oma …

horoscope 2

Nädala horoskoop – Esmaspäev 10 jaanuar – Pühapäev 16 jaanuar 2022 aasta

JÄÄR (21. märts – 20. aprill) Uue Kuu mõjutust saavad Jäärad tunda tugevamalt oma karjääriga …

horoskoop

Horoskoop – Pühapäev 9 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill Teie eneseväljendus on täna tunduvalt värvikam, kui tavaliselt. Suudate …

watch g66fda0174 640

SUUR Tervisehoroskoop, igale tähemärgile!

JÄÄR Üldises plaanis on Sinu tervis küllaltki hea. Kipud ennast kõikide asjade juures üle pingutama, …