Erakorralised uudised
horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 4 aprill

Jäär 21. märts – 20. aprill

Intrigeerivate mõjudega päev. Võimalik, et kohtute isikutega, kes tekitavad tühjast asjast suure tüli. Jääge võimalikult osavõtmatuks ja nahhaalseks.

Loe ka: NÄDALA LOTO HOROSKOOP 3.04-9.04.2023

Sõnn 21. aprill – 20. mai

Täna suureneb teie huvi kunsti ja ilu vastu. Võimalik, et avastate eneselgi mõne ande, mida siiani kasutanud pole. Soodne aeg romantikaks.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni

Lammutage vananenud suhted, looge uued, karistage vaenlasi ja taastage õiglus. Äritegevuses on neutraalne päev, kuid soovitatav lõpule viia alustatud tegevused.

Vähk 22. juuni – 22. juuli

Võite täna kokku puutuda tujukate ning vaidlushimuliste inimestega. Suhtuge neisse huumoriga ning ärge vaidlemisega ennast küll vaevama hakake!

Lõvi 23. juuli – 22. august

Loe ka: NÄDALA LOTO HOROSKOOP 3.04-9.04.2023

Kaldute täna olema püsimatu. Ettearvamatu käitumine ja ekstreemsed ideed võivad teid viia äärmustesse, kus keegi teid ei mõista. Õnnetusjuhtumite oht!

Neitsi

3. august – 22. september

Täna on päev, mil peaksite end maksma panema. Ärge laske enda eest otsuseid langetada, usaldage oma vaistu. Hea aeg intellektuaalseks tegevuseks.

Kaalud 23. september – 23. oktoober

Valitsevad kodused meeleolud. Tõenäoliselt suhtlete rohkem, kui tavaliselt oma perekonnaga. Tuletate meelde vanu aegu ning veedate mõnusalt aega.

Skorpion 24. oktoober – 22. november

Võimalik, et peate täna oma tegude või sõnade eest vastust andma. Püüdke käituda sellisel puhul võimalikult rahulikult ning ärge hakake ennast õigustama.

Ambur 23. november – 21. detsember

Loe ka: NÄDALA LOTO HOROSKOOP 3.04-9.04.2023

Täituda võivad ammused unistused reisimisest ja originaalsetest seiklustest. Teil on täna suurepärane ettekujutusvõime ja tunnete selgus.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar

Käes on aeg, mil romantika mängib teie elus tähtsat rolli. Otsite võimalust oma armastatule tundeid näidata, tõenäoliselt see õnnestub teil hästi.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar

Tunnete täna soovi oma elukombeid paremaks muuta. Olete valmis loobuma ebavajalikest harjumustest aga ka üleliigsetest esemetest teie kodus.

Kalad 19. veebruar – 20. märts

Teie mõtted liiguvad täna eriti kõrgetes sfäärides, tunnete igatsust millegi seletamatu ja täiusliku järele. Hea aeg uurida filosoofiat ja elusaladusi.

Vaata ka:

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Pühapäev 16 juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna toob Päike sulle energiat ja selgust. Kasuta seda,

horoskoop

Horoskoop – Pühapäev 16 juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna on suurepärane aeg keskenduda oma plaanidele ja jätta