Horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 22 märts

Jäär 21. märts – 20. aprill
Teie eneseväljendusoskus on nüüd tunduvalt parem, kui muidu. Suudate vägagi ilmekalt teistele oma läbielamisi esitada, samas kipute veidi liialdama.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Hakkate tähelepanu pöörama oma kaaslaste huvidele ja võite need iseenda omadest kõrgemale seada. Suurenenud empaatiavõime. Vältige liigset sentimentaalsust.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Võimalik, et tunnete ennast täna nurkasurutuna ning kammitsetuna asjaoludest, millest teil siiani aimugi polnud. Ärge alahinnake teisi inimesi enda ümber.
Vähk 22. juuni – 22. juuli
Teie loominguline inspiratsioon on nüüd vaba ja liikuv. Samas soov suhelda teistega muudab teid liiga vastuvõtlikuks. Olge enesekindlam oma tegemistes!

Lõvi 23. juuli – 22. august
Suudate nüüd ületada piire, mis tavaliselt teid kammitsevad ja ahistavad. Tänu oma vabale käitumisele leiate uusi ja huvitavaid tuttavaid.

Neitsi 23. august – 22. september
Teis ärkab huvi välismaalaste, võõraste kultuuride ja eksootiliste roogade vastu. Võimalik, et kohtutegi kellegagi, kes võiks teid sellega kokku viia.
Kaalud 23. september – 23. oktoober
Tahate iga hinna eest kõigega üksi hakkama saada, kuid peaksite andma ka teistele võimaluse kätt proovida isegi juhul, kui neil ei õnnestu sama hästi, kui teil.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Te tahate etendada juhtivat rolli ning naudite konkurentsi. Olete valmis kõikvõimalikeks väljakutseteks, et ennast proovile panna. Hirmu puudumine.

Ambur 23. november – 21. detsember
Nüüd peaksite rohkem tähelepanu pöörama oma sisemistele probleemidele. Kui siiani eitasite nende olemasolu, siis praegu on aeg tõele näkku vaadata.
Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Kipute täna olema põikpäine ja iseteadlik. Tunnetate teiste suhtes oma üleolekut ja näitate seda meelsasti ka välja. Püüdke vältida ebaviisakusi.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Ootate, et teid hinnataks ja austataks. Olete ülitundlik kõikvõimaliku kriitika suhtes ning solvute kergesti. Ärge võtke asju liiga isiklikult!

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Tõmbate täna tähelepanu oma aktiivse kõnepruugiga. Samas võite veidi pealetükkivana mõjuda. Andke ka teistele hingamisruumi. Võimalikud segadused.

Jaga
Back to top button