Sunday , 28 November 2021
astrology gc13039e90 640

Horoskoop – Teisipäev 16 november

Jäär 21. märts – 20. aprill
Võite täna liigse sisemise rahutuse tõttu ekslikult tunnetada, et teie probleeme ei võeta piisavalt tõsiselt. Vältige asjatut solvumist.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Hea aeg suurpuhastuse või remondi alustamiseks. Suudate täna mõtelda praktiliselt ning oskate näha kaugemale tänasest päevast. Vältige ületöötamist.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Tõenäoliselt olete täna sunnitud suhtlema ebastabiilsete ning närviliste inimestega. Tööasjades võivad tekkida pinged, koostöö on raskendatud.
Vähk 22. juuni – 22. juuli
Aktiviseerub keskendusvõime ja tahtejõud. Soodne aeg enese täiustamiseks ja kauakestvate programmide alustamiseks. Globaalsed isiklikud muutused.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Kipute tegema täna kaugeleulatuvaid oletusi, mis tegelikkuses ei pruugi sugugi tõele vastata. Püüdke tegeleda eelkõige iseenda probleemidega.

Neitsi 23. august – 22. september
Vanad struktuurid haihtuvad ning uute moodustamine sõltub teie aususest ja soovist muutustega kaasa minna. Püüdke hinnata olukorda realistlikult.
Kaalud 23. september – 23. oktoober
Täna on päev, mil võiksite endale veidi rohkem vabadust andma. Olge see, kes te olete ja ärge suruge alla oma loomingulisust ning originaalsust.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Võimalik, et teid hinnatakse vaid väliste asjade põhjal ning teie tegelikud anded jäävad märkamata. Ärge laske teistel ennast ära kasutada.

Ambur 23. november – 21. detsember
Täna kerkivad esile seksuaalsus ning romantika. Võimalik, et armute kellessegi või siis armutakse teisse. Hea aeg loominguliseks eneseteostuseks.

Vanad struktuurid haihtuvad ning uute moodustamine sõltub teie aususest ja soovist muutustega kaasa minna. Püüdke hinnata olukorda realistlikult.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Võimalik, et saate täna saatusemärke, millest alles mõni aeg hiljem aru saate. Vaadelge inimesi, kes teie teele satuvad peeglina ja võtke õppust.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Täna avaneb teile tõenäoliselt hea võimalus saada üle oma ebakindlusest ning ületada ennast. Kui te sellega tõepoolest hakkama saate, tunnete suurt kergendust.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Tunnete täna soovi midagi suurt ja tähelepanuväärset korda saata. Otsite võimalust eneseteostuseks ning samal ajal ootate ka teistelt heakskiitu.

Jaga

Vaata ka:

love

Sinu Sodiaagimärk näitab ära, milline partner sa oled.

ROTT — Rott on kirglik armastaja, kelle tunded on tihti nii sügavad, et neid on …

love g9c2e62339 640

Nende tähemärkide sobivus on suurepärane

Kas olete kunagi mõelnud, kes on teie tähemärgi põhjal teile kõige sobivam partner? 1. Veevalaja …

light bulb g1454447c4 640

Saa teada, mis on sinu tähemärgi kõige kuumem kehaosa

Kas olete kunagi mõelnud, miks tundub, et üht inimest tõmbab rohkem ühe sodiaagimärgi poole kui …

northern hemisphere g17b909557 640

Kolm sodiaagimärki, kellel on tulemas suurepärane nädal

Kolm sodiaagimärki, kellel on suurepärane nädal on Kaljukits, Veevalaja ja Kalad ning seda alates 25. …