Erakorralised uudised

Horoskoop – Teisipäev 16 august

Jäär
21. märts – 20. aprill
Suudate täna väga oskuslikult ja loogiliselt oma seisukohti põhjendada. Täna peetud läbirääkimised võivad tuua teie ellu häid, uusi ja huvitavaid võimalusi.

Sõnn
21. aprill – 20. mai
Olete täna liiga nõudlik ning seetõttu tunnete kerget rahulolematust kõige ja kõigi suhtes. Vähendage oma kõrgeid nõudmisi, tundke rõõmu lihtsatest asjadest!

Kaksikud
21. mai – 21. juuni
Hea päev loovaks tööks. Vältige liigset laialivalgumist ning püüdke teistega suhtlemisel olla konkreetne. Oht unustada varem kokkulepitud asju.

Vähk
22. juuni – 22. juuli
Täna võivad aset leida juhtumid, mis on ekstreemsed, kuid lõppevad siiski õnnelikult. Vältige liigset hulljulgust ja arvestage endast nõrgematega.
Lõvi
23. juuli – 22. august
Hea päev alustada uusi ettevõtmisi ja otsida uusi suhteid. Võimalik, et puutute kokku välismaalastega, võõraste kultuuridega või lähete ise reisima.

Neitsi
23. august – 22. september
Teil on raske tunnistada, kui te millestki aru ei saa ning selle tulemusena võivad tekkida vastuolud. Püüdke mitte olla liiga pedantne ja range.

Kaalud
23. september – 23. oktoober
Majanduslikud probleemid sunnivad teile vägisi piiranguid peale. See võib tekitada ängistust ja rahulolematust. Laske ajal mööduda, peagi hakkab edenema.

Skorpion
24. oktoober – 22. november
Võimalik, et keegi hakkab huvi tundma teie isikliku elu vastu. Olete suutnud enesest jätta salapärase ja huvitava mulje. Mõjute müstilisena.
Ambur
23. november – 21. detsember
Teie jaoks on täna esikohal isiklikud vajadused. Kohustused võivad sootuks tahaplaanile jääda või endast kuidagi ebameeldival moel märku anda.

Kaljukits
22. detsember – 20. jaanuar
Olete praegu inimeste suhtes jahe ning parema meelega väldiksite isiklikku suhtlust. Suurenenud on vajadus privaatsuse järele. Hea aeg koduseks tegevuseks.
Veevalaja
21. jaanuar – 18. veebruar
Võimalik, et märkate alles nüüd mõnes oma kaaslases omadusi, mis on tegelikult väga väärtuslikud. Hakkate inimesi hoopis uue pilguga vaatama.

Kalad
19. veebruar – 20. märts
Kipute liiga jäigalt kinni hoidma põhimõtetest, mis teile tegelikult midagi väärtuslikku ei paku. Püüdke maailma avarama pilguga vaadata.

Vaata ka:

men flirting 850x560 1

Kuidas aru saada, kas keegi on sõbralik või flirdib?

Tänapäevane kohtinguelu peaks justkui aina lihtsamaks muutuma, sest igaühe telefonis ja arvutis on võimsaid abivahendeid,

naine

MILLISED TÄHEMÄRGID ON KÕIGE KEHVEMAD PERENAISED?

Kõik kaksteist tähemärki on teatud määral erinevad ning neil on ühtlasi nii positiivseid kui ka