Teisipäev , 27 veebruar 2024
Erakorralised uudised
horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 13 veebruar 2024

Horoskoop on kahel lehel

Jäär (21. märts – 19. aprill)

Täna on suurepärane päev loominguliste projektidega tegelemiseks. Teie kujutlusvõime on eriti terav ja teil on võimalik leida uusi ja innovaatilisi lahendusi probleemidele. Võtke aega enda jaoks ja nautige oma hobisid.

Sõnn (20. aprill – 20. mai)

Täna on hea päev suhtlemiseks ja uute inimestega tutvumiseks. Teie suhtlemisoskus on suurepärane ja teil on võimalik luua uusi ja kasulikke kontakte. Olge avatud uutele ideedele ja võimalustele.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni)

Täna on hea päev rahaasjadega tegelemiseks. Teie intuitsioon on eriti terav ja teil on võimalik teha kasumlikke tehinguid. Olge ettevaatlik riskantsete investeeringutega.

Vähk (21. juuni – 22. juuli)

Täna on hea päev oma lähedastega koos aja veetmiseks. Teie perekond ja sõbrad on teile toeks ja abiks. Olge neile tänulik ja näidake oma armastust.

Lõvi (23. juuli – 22. august)

Täna on hea päev oma karjääriga tegelemiseks. Teie enesekindlus on eriti suur ja teil on võimalik saavutada oma eesmärke. Olge ambitsioonikas ja ärge kartke väljakutseid.

Neitsi (23. august – 22. september)

Täna on hea päev oma tervise eest hoolitsemiseks. Teie energia on eriti madal ja vajate puhkust. Sööge tervislikult, tehke trenni ja veenduge, et saate piisavalt magada.

Kaalud (23. september – 22. oktoober)

Täna on hea päev romantika jaoks. Teie atraktiivsus on eriti suur ja teil on võimalik leida uusi armastusevõimalusi. Olge avatud uutele kogemustele ja ärge kartke oma tundeid väljendada.

Skorpion (23. oktoober – 21. november)

Täna on hea päev oma vaimse poolega tegelemiseks. Teie intuitsioon on eriti terav ja teil on võimalik saada uusi teadmisi ja arusaamu. Mediteerige, lugege inspireerivaid raamatuid ja veenduge, et veedate aega rahus ja vaikuses.

Ambur (22. november – 21. detsember)

Täna on hea päev reisimiseks ja seikluste otsimiseks. Teie seiklushimu on eriti suur ja teil on võimalik kogeda uusi ja põnevaid asju. Olge avatud uutele kultuuridele ja kogemustele.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Täna on hea päev oma ambitsioonide nimel tegutsemiseks. Teie töökus on eriti suur ja teil on võimalik saavutada oma eesmärke. Olge järjekindel ja ärge kartke rasket tööd teha.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Täna on hea päev oma sõpradega koos aja veetmiseks. Teie sotsiaalne elu on eriti aktiivne ja teil on võimalik luua uusi ja kasulikke kontakte. Olge avatud uutele ideedele ja võimalustele.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Täna on hea päev oma unistuste ja eesmärkide peale mõtlemiseks. Teie kujutlusvõime on eriti terav ja teil on võimalik leida uusi ja innovaatilisi viise oma eesmärkide saavutamiseks. Olge optimistlik ja ärge kartke unistada suurelt.

Vaata ka:

candles g6b8e1541a 640

Tartus veekeskuses toimunud õnnetuses hukkus meesterahvas

Reedel sai häirekeskus teate, et Tartu veekeskuses läks eakas mees uppumisohtu ja vajas elustamist. Täna

janar keel

Elades varjus, mida heidavad hirm, ahastus, kibestumine ja vihast tulvil südamed…

Elades varjus, mida heidavad hirm, ahastus, kibestumine ja vihast tulvil südamed, avastame end tihtilugu tõdemuse

error: Sisu on kaitstud!