Kolmapäev , 28 veebruar 2024
Erakorralised uudised
horoskoop

Horoskoop- Teisipäev 12.09.2023

Jäär (21. märts – 19. aprill)

Tänane päev on täis uusi võimalusi. Ole avatud uutele tutvustele ja ideedele. Samuti võib tööalases valdkonnas olla võimalus oma oskusi näidata. Ärge unustage tasakaalu hoida ka oma isikliku aja ja suhetega.

Sõnn (20. aprill – 20. mai)

Täna võib olla aeg keskenduda oma karjäärile ja professionaalsetele eesmärkidele. Teil võib tekkida võimalus end tõestada ja edutamiseks või uuteks projektideks. Samuti võib teie tervis saada tähelepanu, seega hoolitsege oma heaolu eest.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni)

Täna on hea päev suhtlemiseks ja koostööks. Olge avatud teiste ideedele ja olete üllatunud, mida saate koos saavutada. Samuti võib olla aeg uuendada oma suhteid lähedastega.

Vähk (21. juuni – 22. juuli)

Täna on hea päev oma emotsioonidega tegelemiseks. Olge aus enda ja teiste vastu ning leiate lahendusi oma probleemidele. Samuti võib olla aeg teha mõningaid muudatusi oma elus, et olla õnnelikum.

Lõvi (23. juuli – 22. august)

Täna on hea päev oma loomingulise potentsiaali väljendamiseks. Olge julge ja proovige midagi uut. Samuti võib olla aeg lõbutseda ja nautida elu.

Neitsi (23. august – 22. september)

Täna on hea päev oma rahaasjadega tegelemiseks. Tehke plaan oma finantseesmärkide saavutamiseks ja järgige seda. Samuti võib olla aeg teha mõned muudatused oma elustiilis, et säästa raha.

Kaalud (23. september – 22. oktoober)

Täna on hea päev oma suhete eest hoolitsemiseks. Olge lähedastega aus ja väljendage oma armastust. Samuti võib olla aeg teha mõningaid muudatusi oma suhetes, et need oleksid tugevamad.

Skorpion (23. oktoober – 21. november)

Täna on hea päev oma intuitsiooni usaldamiseks. Olge avatud uute võimaluste jaoks ja järgige oma südant. Samuti võib olla aeg teha mõningaid muudatusi oma elus, et olla õnnelikum.

Ambur (22. november – 21. detsember)

Täna on hea päev reisimiseks ja uute kogemuste saamiseks. Olge avatud uutele kultuuridele ja inimestele ning õppige midagi uut. Samuti võib olla aeg teha mõningaid muudatusi oma elustiilis, et olla seiklushimulisem.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Täna on hea päev oma eesmärkide saavutamiseks. Olge keskendunud ja töötage kõvasti ning jõuate oma eesmärkideni. Samuti võib olla aeg teha mõningaid muudatusi oma elus, et olla edukam.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Täna on hea päev oma ideede ja unistuste jagamiseks. Olge julge ja väljendage ennast. Samuti võib olla aeg teha mõningaid muudatusi oma elus, et olla loomingulisem.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Täna on hea päev oma intuitsiooni usaldamiseks. Olge avatud uute võimaluste jaoks ja järgige oma südant. Samuti võib olla aeg teha mõningaid muudatusi oma elus, et olla õnnelikum.

Vaata ka:

janar keel

Elades varjus, mida heidavad hirm, ahastus, kibestumine ja vihast tulvil südamed…

Elades varjus, mida heidavad hirm, ahastus, kibestumine ja vihast tulvil südamed, avastame end tihtilugu tõdemuse

Finantsinspektsiooni scaled

Finantsinspektsioon tegi Creditstar Estonia AS-ile ettekirjutuse

Finantsinspektsioon (FI) tegi Creditstar Estonia AS-ile (registrikood 11251314) ettekirjutuse, kuna tuvastas minetusi tarbijate krediidivõimelisuse hindamises

error: Sisu on kaitstud!