Horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 1 veebruar

Jäär 21. märts – 20. aprill
Olete täna tavalisest unistavam ja hajameelsem. Vältida tuleks dokumentide vormistamist ja finantstehinguid. Samuti olge ettevaatlik alkoholiga.

Loe ka:  Veebruari 2022-aasta horoskoop – Suhted, töö, raha ja tervis.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Tänased planeediseisud annavad teile enesekindlust ja vaimset tasakaalu. Suudate paremini, kui tavaliselt keskenduda mingile konkreetsele tegevusele.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Naudite täna salapära. Püüate teha tavalistest igapäevastest asjadest põneva mängu, milles oleks tähtis osa romantikal ning seksuaalsusel.

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Kui olete tänaseks plaaninud konkreetse päevaplaani, siis olge valmis ka juhuslikeks ja ekstreemsemat sorti vahejuhtumisteks. Hea aeg matkamiseks.
Lõvi 23. juuli – 22. august
Pöörake tähelepanu korrektsusele. Mõni pealtnäha tühine näpuviga võib teile hiljem kalliks maksma minna. Seda nii materiaalses mõttes kui suhete tasandil.

Neitsi 23. august – 22. september
Tänased planeediseisud annavad teile häid võimalusi oma loomeenergia rakendamiseks. Suudate ennast väga originaalselt väljendada. Hoiate nüüd pigem omaette.

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Kipute olukordi lihtsustama ja olete “mütsiga löömise” meeleolus. Kuid sellise suhtumisega ei jõua te arvatavasti just eriti kaugele. Olge hoolikam!

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Harmooniliste meeleoludega päev. Suudate ilma suurema vaevata tulla välja pingelistest olukordadest ja olla optimistlik. Tunnete endas loomingulisust.
Ambur 23. november – 21. detsember
Püüdke hetkeks välja astuda oma igapäevamuredest. Vaadake elule teatud distantsi pealt, nii võite leida lahenduse mitmele keerulisele probleemile.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Kipute täna põhjendamatut armukadedust ja viha tundma. Püüdke leida sisemine enesekindlus ning tasakaal, nii võidate igatsetud poolehoiu.
Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Soodne päev juriidilisi probleeme lahendada, kaaslaseid mõjutada, õpetada ja avalikkuse ees esineda. Vältige liigset nõudlikust enda ja kaaslaste suhtes.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Võimalik, et peate täna veidi kaval olema. Ärge öelge koheselt kõike välja, mis mõtteis liigub. Arvestage ka taganemisvõimalustega. Ettevaatust alkoholiga.

Jaga
Back to top button