Horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 08 märts

Jäär
21. märts – 20. aprill
Olete täna optimistlikus meeleolus ning otsite mugavat ja meeldivat olemist. Oht muutuda laisaks ja lasta mööda häid võimalusi, mis teile edu tooksid.

Sõnn
21. aprill – 20. mai
Nüüd on hea päev uute ettevõtmiste alustamiseks. Kui lükkate täna käima mõne projekti, siis hakkab see tõenäoliselt väga hoogsalt edasi liikuma.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni
Kui olete tänaseks päevaks teinud konkreetseid plaane, siis peaksite igaks juhuks valmis olema takistusteks. Võimalik ebameeldiv kokkupuude sugulastega.

Vähk
22. juuni – 22. juuli
Tänased planeediseisud annavad teile tahtejõudu ja enesekindlust, mis tuleb kasuks suhtlemisele. Suudate selgelt väljendada oma soove ja ideid.

Lõvi
23. juuli – 22. august
Täna võidakse teid tõsiselt proovile panna. Olge valmis ootamatusteks ning sealhulgas ka eneseületuseks. Usaldage oma varasemaid kogemusi!
Neitsi
23. august – 22. september
Kipute täna silmi kinni pigistama või mõnele omaenese tehtud veale läbi sõrmede vaatama. Sellega aga teeksite suure vea, mis hiljem teile valusalt märku annab.

Kaalud
23. september – 23. oktoober
Hea aeg avastamisteks, ideede läbilöömiseks, seiklemiseks ja ebastandardseks tegevuseks. Kuid säästa tuleks närvisüsteemi. Võimalik on unepuudus.

Skorpion
24. oktoober – 22. november
Täna on aktiivsete mõjudega päev. Teete kõiki tegevusi väga suure kire ja põhjalikkusega. Püüate tungida sügavale ja otsite algseid põhjuseid.

Ambur
23. november – 21. detsember
Võimalik, et puutute täna kokku perekondlike kohustustega, mis seovad teid koduga rohkem kui tavaliselt. Väärtustate rohkem oma lähedasi ja vanemaid.
Kaljukits
22. detsember – 20. jaanuar
Kui sa suudad tänasest päevast probleemideta läbi minna, siis saad sa hakkama kõigega ning oled võimeline raskeid situatsioone suhteliselt kergelt lahendama.

Veevalaja
21. jaanuar – 18. veebruar
Olete täna unistav ning hajameelne. Oht kaotada oma asju või jääda varaste ohvriks. Hea päev religioosseteks või filosoofilisteks tegevusteks.

Kalad
19. veebruar – 20. märts
Olete täna tavalisest seltskondlikum ning tajute väga peenelt kaaslaste meeleolusid. Seetõttu soovitakse just teile rääkida oma isiklikke muresid.

Jaga
Back to top button