Kolmapäev , 28 veebruar 2024
Erakorralised uudised
horoskoop

Horoskoop – Reede, 9. veebruar 2024

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Tänane päev sobib suurepäraselt loominguliste projektide ja ideedega tegelemiseks. Teie energia on kõrge ja te suudate hõlpsasti uusi asju omandada. Olge avatud uutele kogemustele ja ärge kartke riskida.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Täna on hea päev oma rahaasjade korrastamiseks. Võtke aega, et oma kulutusi analüüsida ja leida võimalikke säästmiskohti. Samuti on hea aeg investeerida oma tulevikku.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Täna on suurepärane päev suhtlemiseks ja uute inimestega tutvumiseks. Teie suhtlemisoskus on tipptasemel ja te suudate hõlpsasti teistega kontakti luua. Kasutage seda võimalust oma võrgustiku laiendamiseks.

Vähk (22. juuni – 22. juuli)

Täna on hea päev oma kodu ja pere eest hoolitsemiseks. Võtke aega, et oma kodu koristada ja kaunistada. Samuti on hea aeg oma perega aega veeta.

Lõvi (23. juuli – 22. august)

Täna on suurepärane päev oma loomingulisuse väljendamiseks. Teie kujutlusvõime on eriti aktiivne ja te suudate luua midagi erilist. Kasutage seda võimalust oma andeid jagada maailmaga.

Neitsi (23. august – 22. september)

Täna on hea päev oma tervise eest hoolitsemiseks. Võtke aega, et puhata ja lõõgastuda. Samuti on hea aeg süüa tervislikult ja teha trenni.

Kaalud (23. september – 22. oktoober)

Täna on suurepärane päev oma suhetega tegelemiseks. Võtke aega, et oma partneriga rääkida ja oma tundeid jagada. Samuti on hea aeg veeta aega oma lähedastega.

Skorpion (23. oktoober – 21. november)

Täna on hea päev oma rahaasjade korrastamiseks. Võtke aega, et oma kulutusi analüüsida ja leida võimalikke säästmiskohti. Samuti on hea aeg investeerida oma tulevikku.

Ambur (22. november – 21. detsember)

Täna on suurepärane päev reisimiseks ja seiklemiseks. Teie uudishimu on eriti tugev ja te soovite maailma avastada. Kasutage seda võimalust kogeda uusi asju.

Kaljukits (22. detsember – 20. jaanuar)

Täna on hea päev oma karjääriga tegelemiseks. Teie töökus on eriti märgatav ja te suudate saavutada oma eesmärke. Kasutage seda võimalust oma karjääri edendada.

Veevalaja (21. jaanuar – 19. veebruar)

Täna on suurepärane päev oma sõpradega aega veeta. Teie sotsiaalne energia on eriti kõrge ja te soovite teistega suhelda. Kasutage seda võimalust oma sidemeid tugevdada.

Kalad (20. veebruar – 20. märts)

Täna on hea päev oma vaimse heaolu eest hoolitsemiseks. Võtke aega, et mediteerida või joogat teha. Samuti on hea aeg lugeda raamatut või kuulata muusikat.

Pange tähele: See on üldine horoskoop ja see ei pruugi kõigile täpselt sobida. Teie isiklik horoskoop sõltub teie sünnikaardist ja teie individuaalsest eluteest.

Vaata ka:

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Neljapäev, 29. veebruar 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Kaart – Surm. See päev toob endaga kaasa suuri

candles g6b8e1541a 640

Inimjäänuste avastamine Võrus tekitab küsimusi

Täna keskpäeval avastasid Võru linna läbivatel möödujatel Räpina maanteel inimjäänused, mispeale kutsuti sündmuspaigale politsei. Juhtum

error: Sisu on kaitstud!