Horoskoop

Horoskoop – Reede 8 juuli

Jäär
21. märts – 20. aprill
Mõjute täna oma kaaslastele salapärase mõistatusena. See tuleb kasuks armuasjades, kuid mitte ametlikes suhetes. Ebasoodne aeg ideede esitamiseks.

Sõnn
21. aprill – 20. mai
Täna on soodustatud tegevused ja suhted, mis seotud välismaaga või välismaalastega. Hea aeg minna pikemale reisile ja tutvuda teiste kultuuridega.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni
Olete täna praktiliselt meelestatud. Samas kipute liiga kokkuhoidlikuks ja igavaks muutuma. Andke omale ruumi ka lõbutsemiseks! Hea aeg töö tegemiseks.

Vähk
22. juuni – 22. juuli
Olete täna veidi kergemeelsem ja lobisemishimulisem, kui tavaliselt. Püüdke siiski olla tähelepanelik, eriti juhul, kui teile mõni saladus usaldatakse.

Lõvi
23. juuli – 22. august
Tänased planeedimõjud sunnivad teid muutuma aktiivsemaks ja töötama enesearengu suunas. Loobuge ükskõiksest suhtumisest, hinnake seda, mis teile antud.

Neitsi
23. august – 22. september
Teil on täna raskusi terviku nägemisega. Võimalikud närvisüsteemihäired ja ebastabiilsed meeleolud. Stressi vältimiseks peaksite rohkem puhkama!
Kaalud
23. september – 23. oktoober
Töisete meeleoludega päev. Olete kohusetundlik ja süvenenud oma eesmärkide saavutamisse. Oht üle töötada. Hea aeg tegeleda pooleli jäänud asjadega.

Skorpion
24. oktoober – 22. november
Tänased planeediseisud annavad teile head võimalused, et olla olukorra peremees ja mõista asju väga kiiresti. Kasutage seda juhust kindlasti ära!

Ambur
23. november – 21. detsember
Kui tunnete kellegi suhtes positiivseid tundeid, siis ärge häbenege seda ka välja näidata. Püüdke olla avatud ja ka teised hakkavad ennast avama.

Kaljukits
22. detsember – 20. jaanuar
Tänasel päeval peaksite otsima innustust eelkõige nendest asjadest, mille peale saate kindel olla. Liigne emotsionaalsus võib tõsiseid kannatusi tuua.
Veevalaja
21. jaanuar – 18. veebruar
Tunnete täna soovi astuda välja oma argielust ning teha igapäevasele rutiinile midagi täiesti vastupidist. Nüüd on hea aeg loominguliseks tegevuseks.

Kalad
19. veebruar – 20. märts
Püüate täna iga hinna eest mõjuda autoriteetse ning tõsiseltvõetavana, kuid ärge üle pingutage. Pole mõtet näidelda, olge see, kes te olete!

Jaga
Back to top button