Horoskoop

Horoskoop – Reede 30.09

Jäär

21. märts – 20. aprill

Kipute ootama elult rohkem, kui tegelikkuses olla saab. Utoopilised ideed ja ebareaalsed plaanid võivad hiljem pettumusi valmistada. Varguste oht.

Sõnn

21. aprill – 20. mai

Tänased planeediseisud muudavad teid eriti tuliseks ja kirglikuks. Võite sattuda ootamatult armukadedushoogu ja hakkate kellegi suhtes pealetükkivalt käituma.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Kipute täna omale illusioone tekitama. Võimalik, et hakkate seda, kellesse armunud olete, idealiseerima ning muutute teiste suhtes hoolimatuks.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Tunnete täna soovi oma elukombeid paremaks muuta. Olete valmis loobuma ebavajalikest harjumustest aga ka üleliigsetest esemetest teie kodus.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Tänased planeediseisud võivad teid mõjutada selles suunas, et olete sunnitud tööd tegema oma salajaste allasurutud tunnete ning hirmudega.

Neitsi

23. august – 22. september

Täna on hea päev kõikvõimalike praktiliste asjade tegemiseks. Suudate kiiresti reageerida ka ootamatutse olukordades ning saate kergesti aru, mis on õige.

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Tänased planeediseisud muudavad teid vabameelsemaks, kui tavaliselt. Kipute erinevate inimestega flirtima ning võite kergesti armuda. Vältige alkoholi!

Skorpion

24. oktoober – 22. november

Tunnete suurt rahuldust, kui saate teha midagi konkreetset ja vajalikku ära. Tahate nüüd näha kiireid tulemusi. Hea päev füüsilise töö tegemiseks.

Ambur

23. november – 21. detsember

Tänane päev võib tuua teile pettasaamist, asjade kaotamist või segadusi suhetes teiste inimestega. Täna ei tasu sõlmida kokkuleppeid ega anda lubadusi.

Kaljukits

22. detsember – 20. jaanuar

Olge valmis vastutusrikasteks ülesanneteks. Täna peaksite keskenduma rohkem teiste abistamisele ja vältima olukordi, kus võiksite pea kaotada.

Veevalaja

21. jaanuar – 18. veebruar

Hea päev õppimiseks ja uute kogemuste omandamiseks. Mõistate, et igaüks võib teid omal moel targemaks muuta. Tähelepanelikkus, kaastunne.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Pöörake täna rohkem tähelepanu oma partneri soovidele. Kui siiani surusite oma tahtmist teistele peale, siis nüüd on aeg omalt poolt midagi vastu anda.

Jaga
Back to top button