Teisipäev , 16 aprill 2024
Erakorralised uudised
horoskoop

Horoskoop – Reede 29 märts 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill)

Täna on suurepärane päev loomingulisteks projektideks ja eneseväljenduseks. Võid tunda end eriti inspireerituna ja energilisena. Kasuta seda energiat ära, et tegeleda millegi, mis sulle kirge pakub.

Sõnn (20. aprill – 20. mai)

Täna on hea päev praktiliste asjadega tegelemiseks. Võid tunda end eriti organiseerituna ja produktiivsena. Kasuta seda energiat ära, et korrastada oma elu ja teha ära kõik, mis on juba ammu oodanud.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni)

Täna on suurepärane päev suhtlemiseks ja uute inimestega tutvumiseks. Võid tunda end eriti seltskondlikuna ja jutukana. Kasuta seda energiat ära, et luua uusi kontakte ja laiendada oma sotsiaalset ringi.

Vähk (21. juuni – 22. juuli)

Täna on hea päev kodu ja perega tegelemiseks. Võid tunda end eriti hoolitsusvõimelisena ja armastavana. Kasuta seda energiat ära, et veeta aega oma lähedastega ja luua sooja ja turvalist keskkonda.

Lõvi (23. juuli – 22. august)

Täna on suurepärane päev loomingulise eneseväljenduse ja enesekindluse suurendamiseks. Võid tunda end eriti säravana ja karismaatilisena. Kasuta seda energiat ära, et panna oma talent särama ja avaldada maailmale muljet.

Neitsi (23. august – 22. september)

Täna on hea päev praktiliste detailide ja analüüsi jaoks. Võid tunda end eriti organiseerituna ja tähelepanelikuna. Kasuta seda energiat ära, et lahendada probleeme ja teha olulisi otsuseid.

Kaalud (23. september – 22. oktoober)

Täna on suurepärane päev suhtlemiseks ja partnerluseks. Võid tunda end eriti diplomaatilisena ja kompromissivalmina. Kasuta seda energiat ära, et luua harmoonia ja tasakaalu oma suhetes.

Skorpion (23. oktoober – 21. november)

Täna on hea päev sügavate ja intensiivsete vestluste jaoks. Võid tunda end eriti emotsionaalsena ja intuitiivsena. Kasuta seda energiat ära, et uurida oma tundeid ja saada lähemale oma lähedastele.

Ambur (22. november – 21. detsember)

Täna on suurepärane päev seikluste ja uute kogemuste jaoks. Võid tunda end eriti energilisena ja optimistlikuna. Kasuta seda energiat ära, et laiendada oma silmaringi ja avastada uusi asju.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Täna on hea päev praktiliste eesmärkide ja ambitsioonide saavutamiseks. Võid tunda end eriti distsiplineerituna ja töökusena. Kasuta seda energiat ära, et teha edusamme oma karjääris ja saavutada oma unistused.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Täna on suurepärane päev innovatsiooni ja originaalsete ideede jaoks. Võid tunda end eriti inspireerituna ja progressiivsena. Kasuta seda energiat ära, et leida uusi lahendusi vanale probleemidele ja muuta maailma paremaks.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Täna on hea päev unistuste ja inspiratsiooni jaoks. Võid tunda end eriti tundlikuna ja kaastundlikuna. Kasuta seda energiat ära, et ühenduda oma sisemise minaga ja luua ilu enda ümber.

Vaata ka:

tallinna linnavalitsus

Tallinna Linnavalitsus premeeris ametnikke suurte preemiateg

Preemiaülekanne Tallinna linnavalitsuse ametnikele: Linnasekretär Priit Lello allkirjastatud käskkirjaga premeeriti hea töö eest. Eelmise linnavalitsuse

minuaeg.com uudised

Regionaalminister Madis Kallas lahkub ametist: “Maapiirkondade heaolu nimel astutud sammud ei täitnud ootusi”

Regionaalminister Madis Kallas (SDE) teatas teisipäeval oma lahkumisest ametist. Kallase volitused ministrirollis lõppevad südaööl. “Ministriks

error: Sisu on kaitstud!