Neljapäev , 25 aprill 2024
Erakorralised uudised
horoskoop

Horoskoop – Reede 20.01.2023

Jäär 21. märts – 20. aprill

Teie meeleolu on täna veidi kõikuv. Tänu sellisele ebastabiilsusele võivad tekkida probleemid koostöö tegemisel. Nüüd on kasulikum olla sõltumatu.

Sõn 21. aprill – 20. mai

Tunnete täna tüdimust oma igapäevase elu suhtes. Suureneb vajadus romantika ja originaalsete ettevõtmiste suhtes. Hea päev loomingulisteks avastusteks.

Kaksiku 21. mai – 21. juuni

Nüüd on hea päev uute ettevõtmiste alustamiseks. Kui lükkate täna käima mõne projekti, siis hakkab see tõenäoliselt väga hoogsalt edasi liikuma.

Vähk 22. juuni – 22. juuli

Olete täna praktiline ja eelistate tegutseda kodus. Võimalik, et hakkate märkama tegemata töid, mis ripakil olnud. Hea aeg remondi alustamiseks.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Teie jaoks hakkab nüüd keegi vastassugupoole esindaja tähtsat rolli mängima. Püüate võita positiivset tähelepanu ja imetlust. Kired löövad lõkkele.

Neitsi

23. august – 22. september

Väga võimalik, et kohtate täna kedagi, kellel on ebatavaline ja ekstreemsusesse kalduv hobi. Tunnete soovi oma elus midagi uut ja huvitavat proovida.

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Nüüd on teie meeleolu üle keskmise. Ülemeelikud meeleolud võivad aga kaasa tuua pealiskaudsuse ja oma asjade hooletusse jätmise. Oht kaotada midagi.

Skorpion 24. oktoober – 22. november

Hindate täna ilu ja turvalisust. Hea päev puhkamiseks, omaette olemiseks ja kodusteks tegemisteks. Materiaalse olukorra ja partnerlussuhete paranemine.

Ambur 23. november – 21. detsember

Võimalik, et lähedane sõber või partner näitab teile täna välja oma salajased mõtted. Võite saada suure üllatuse osaliseks ning hakkate elu üle järele mõtlema. Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar

Võimalik on ametikoha muutmine või vanematest, sõpradest ja tuttavatest eemaldumine. See ei ole parim aeg reisimiseks ja välismaalastega suhtlemiseks.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar

Nüüd muutub teie jaoks väga oluliseks see, et saaksite ennast loominguliselt väljendada. Ootate teiste inimeste käest positiivset vastukaja.

Kalad 19. veebruar – 20. märts

Võimalikud on psüühiline labiilsus, depressioon ja tujukus. Püüdke säilitada enesekindlus ja vastutustunne. Pidage nõu mõne kogenud sõbraga.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!