Horoskoop

Horoskoop – Reede 19 november

Jäär 21. märts – 20. aprill
Täna on teie tööasjadega seotud suhted veidi pingelisevõitu. Püüdke praegu unustada oma ambitsioonid, nii säästate ennast ja teisi. Hea aeg puhkamiseks.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Olete sädelev inimene ning teile on oluline, mis mulje endast teistele jätate. Tunnete ennast suurepäraselt laval esinedes. Oht olla liiga enesekeskne.

Loe ka: Horoskoop – Loe mida toob jõulukuu igale tähemärgile

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Võite täna oma liigse kriitilisusega nii mõnegi vaenlase saada. Keegi võib hakata teile lausa vastu töötama. Leidke eneses leebust ja heatahtlikkust.

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Teie meeleolu on täna veidi kõikuv. Tänu sellisele ebastabiilsusele võivad tekkida probleemid koostöö tegemisel. Nüüd on kasulikum olla sõltumatu.
Lõvi 23. juuli – 22. august
Olete täna sentimentaalses ning tundlikus meeleolus. Teile tundub iga tühine asi suure ja tähtsana. Hakkate kergemini nutma, kui tavaliselt.

Neitsi 23. august – 22. september
Võimalik, et puutute täna kokku intriigide ja ebaselgete olukordadega. Teie tähelepanu hajutab ka soov olla midagi enamat, kui tegelikult olete.

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Nüüd peaksite end tõsiselt käsile võtma ja vaatama kriitilise pilguga üle asjad või suhted, mida te tõeliselt vajate ning mis rohkem moe pärast eksisteerivad.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Suudate täna väga osavalt kõrvale põigelda ebameeldivatest kohustustest ning tüütutest inimestest. Teie enesehinnang on üsna kõrge. Hea aeg sportimiseks.
Ambur 23. november – 21. detsember
Lähedastele inimsuhetele teie elus on omane intensiivsus. Te pole huvitatud pealiskaudsetest suhetest. Hea päev romantilisteks ettevõtmisteks.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Olete täna asjalikus ning konkreetses meeleolus. Suudate hakkama saada enamvähem kõigega, mida tänaseks plaaninud olete. Hea päev poolikute asjade lõpetamiseks.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Olete täna kergesti mõjutatav ja uje. Ettevaatust liikluses ja suhtlemisel võõraste inimestega, kes võivad teid ära kasutada. Ebasoodne lepinguteks.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Suurepäraste meeleoludega päev! Hea aeg teha koduseid töid, lugeda ja luuletusi kirjutada. Püüdke leida moodus loominguliseks eneseväljenduseks.

Jaga
Back to top button