2.3 C
Tallinn
Neljapäev 16. märts 2023
HoroskoopHoroskoop - Reede 17 märts

Horoskoop – Reede 17 märts

Jäär

21. märts – 20. aprill

Täna haihtuvad teie enda poolt välja mõeldud takistused ja tõrked. Kui suudaksite loobuda liigsest egost, siis mõistaksite asjade tegelikku väärtust.

Sõnn

21. aprill – 20. mai

Aktiviseerub praktiline mõtlemine. Suudate edukalt hakkama saada kõikvõimalike materiaalsete asjade planeerimisega. Oht muutuda koonriks.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Täna saavutate edu vaid tänu inimlikule soojusele ning mõistmisele. Suurenenud on teie empaatiavõime ja suutmine panna ennast teise inimese olukorda.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Olge täna valmis selleks, et peate riskeerima. Usaldage konkreetseid teadmisi ja vältige otsuse tegemist emotsionaalsest lainest. Hea aeg kodusteks töödeks.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Võimalik, et vaevlete täna hirmude all ning leiate endal kõike olemasolevaid ja väljamõeldud haiguste sümptomeid. Ärge võtke neid hirme liiga tõsiselt

Neitsi

23. august – 22. september

Kipute ennast alahindama ning liiga kergesti loobuma oma unistusest. Püüdke leida sisemist rahu ja otsige suhtlust usaldusväärsete inimestega.

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Teil on täna raske ennast häälestada sellele lainele, et olete kellegi jaoks alluvas positsioonis. Püüate iga hinna eest näidata, et olete targem.

Skorpion

24. oktoober – 22. november

Suurepärane päev avalikuks esinemiseks või millegi esindamiseks. Oskate jätta endast hea ja usaldusväärse mulje. Võimalik kokkupuude lastega.

Ambur

23. november – 21. detsember

Võite olla täna tavalisest viisakam ja diplomaatilisem ka nende inimeste suhtes, kellega te tavaliselt läbi ei saa. Suudate osavalt ringi käia tülinorijatega.

Kaljukits

22. detsember – 20. jaanuar

Võimalik, et teie tutvusringkonda ilmub täna isik, kes oskab hinnata teie intellektuaalseid väärtusi. Nüüd on ebasoodne aeg rahaasjade ajamiseks.

Veevalaja

21. jaanuar – 18. veebruar

Leidke aega oma lähedaste jaoks ja vanavanemate jaoks. Võimalik, et leiate tähtsaid vastuseid oma praegustele probleemidele just minevikust.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Tuliste ja kirglike mõjudega päev. Igapäeva kohustused ei paki enam mingit huvi ja sisemine kirg saab mõistusest võitu. Ettevaatust alkoholiga!

Veel artikleid