Wednesday , 1 December 2021
astrology gc13039e90 640

Horoskoop – Reede 12 november

Jäär 21. märts – 20. aprill
Täna on teie jõud ja energia suunatud partnerlusse. Teile on tähtis kaaslaste heakskiit ning mõistev suhtumine. Oht kaotada oma isikupära.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Täna on päev, mil tunnetate intensiivset soovi olla asjade ja sündmuste eesotsas. Naudite tähelepanu ning tunnet, et teised sõltuvad teist.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Kipute täna mängima uhket, kapriisset ja kättesaamatut. Kuid sellise käitumisega te küll kellegi imetlust ja austust esile ei kutsu. Püüdke olla loomulikum!
Vähk 22. juuni – 22. juuli
Reageerite tundlikult ebaõiglusega seotud probleemidele. Otsite enda kõrvale kaaslasi, kes oleks teiega samal vaimse arengu tasemel ja mõistaks teid.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Tänased meeleolud viivad teid unistustesse. Saate jõudu oma loomingust ja lähedastest suhetest sõpradega. Hea aeg reisimiseks või matkamiseks.

Neitsi 23. august – 22. september
Olete valmis kulutama palju raha ja energiat enda välimuse ning riietuse peale. Otsite ilu ja mugavusi, aga püüdke hoiduda siiski lauspillamisest.

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Täna on tuliste ja aktiivsete meeleoludega päev. Olge valmis kõikvõimalikeks ootamatusteks. Hea aeg projektide käima lükkamiseks ning suhtlemiseks.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Püüdke täna vältida vestlust, kus võidakse teid mitmeti mõista. Selgitage oma seisukohti võimalikult konkreetselt ning lahendage õhku rippuma jäänud asju!

Ambur 23. november – 21. detsember
Huviorbiiti kerkivad sõbrad, mõttekaaslased, heategijad ning abilised. Olete seltskondlik ja teadmistehimuline. Hea päev reisimiseks, pidutsemiseks.
Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Täna on igati soodne päev teha füüsilist tööd ning sporti. See vabastab teid pingetest ning annab jõudu ja entusiasmi edasiseks tegutsemiseks.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Soodne päev romantilisteks suheteks, lõbutsemiseks, spekulatsioonideks ja lastega tegelemiseks. Kutsuge külalisi ja veetke üks lõbus ja vahva päev.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Kipute täna elu põletamise teele minema ja see võib tuua tõsiseid prbleeme kodustega või partneriga. Püüdke jääda mõistlikkuse piiridesse!

Jaga

Vaata ka:

new years day g2316cafa6 640

HOROSKOOP aastaks 2022, kõikidele Tähtkujudele

LÕVI – horoskoop 2022. aastaks Lõvid on helded ja avatud meelega. Nad hoolivad oma sõpradest …

Eaten Alive

Millised on uue 13 tähtkuju Maokandja isikuomadused?

Maokandja ei ole just kõige uuem tähtkuju – esimest korda mainiti teda juba 2011. Aastal. …

sonn

Kuidas Sõnni südant võita?

Sõnni südame võidad kergesti, kui teed talle tema lemmiksööki. Taustaks pane mängima mahe muusika ja …

love

Sinu Sodiaagimärk näitab ära, milline partner sa oled.

ROTT — Rott on kirglik armastaja, kelle tunded on tihti nii sügavad, et neid on …