Horoskoop

Horoskoop – Reede 12 august

Jäär
21. märts – 20. aprill
Võite täna mõnele inimesele oma otsekohese jutuga pettumuse valmistada, kuid ärge laske ennast sellest häirida, ausus tuleb alati kasuks.

Sõnn
21. aprill – 20. mai
Võite tunda ängistust ja eraldatust, kuid püüdke vältida enesesse sulgumist, inertsust ja pidurdatust. Teadvustage oma tõelisi talente ja omadusi.

Kaksikud


21. mai – 21. juuni
Planeediseisud stimuleerivad uusi ideid ning suhteid. Olete avatud ja uudishimulik. Võimalikud ootamatud reisid või väljasõidud koos sõpradega.

Vähk
22. juuni – 22. juuli
Võimalik, et olete täna tavalisest umbusklikum, mis raskendab teie suhteid kaaslastega. Teil pole nüüd erilist peomeeleolu ning hoiate pigem omaette.
Lõvi
23. juuli – 22. august
Võite täna sattuda paanikasse mingist täiesti tühisest asjast. Kipute liialdama ning illusioonis olema. Vältige tõsiste otsuste langetamist.

Neitsi
23. august – 22. september
Võite tänu oma liigsele lobisemishimule kaotada kellegi usalduse. Raskendatud on ametlikud läbirääkimised, kuna teie keskendumisvõime jätab soovida.

Kaalud
23. september – 23. oktoober
Täna parandavad teie meeleolu eelkõige rahu ja vaikus. Tunnete soovi hetkeks eralduda ning minna väikesele väljasõidule. Olge tähelepanelik liikluses!
Skorpion
24. oktoober – 22. november
Palju tegemist ideoloogia, religiooni, võõrkultuuride ja võõrkeeltega. Võivad tekkida suhted välismaalastega või abi välismaalt. Hea päev reisimiseks.

Ambur
23. november – 21. detsember
Harmooniliste ja rahulike mõjudega päev. Võiksite täna korda saata nii mõndagi, kuid kipute olema selleks liiga laisk. Meelsamini puhkaksite loorberitel.

Kaljukits
22. detsember – 20. jaanuar
Kipute end täna teiste arvamusest liigselt mõjutada laskma. Võimalik, et keegi püüab teid kamandada, kuid jääge siiski endale kindlaks, nii võidate ka austuse.
Veevalaja


21. jaanuar – 18. veebruar
Täna võib osutuda peamiseks komistuskiviks teie jaoks tahtejõu puudumine. Ärge ennast vägisi sundima hakake, püüdke leida tegevus, mis teile meeldiks.

Kalad
19. veebruar – 20. märts
Olge täna ettevaatlik võõraste inimestega. Oht jääda vägivalla ohvriks. Püüdke liikuda seltskonnas, kus end juba koduselt ja turvaliselt tunnete.

Jaga
Back to top button