Teisipäev , 16 aprill 2024
Erakorralised uudised
HOROSKOOP MINUAEG.COM 1

Horoskoop – Reede 1 märts 2024

Horoskoop – Reede, 1. märts 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill)

Täna on hea päev uute ideede ja projektide alustamiseks. Teie energia on kõrge ja olete täis inspiratsiooni. Usaldage oma intuitsiooni ja ärge kartke riske võtta.

Sõnn (20. aprill – 20. mai)

Täna on hea päev keskenduda oma isiklikele suhetele. Veeda aega oma lähedastega ja väljenda oma armastust ja tunnustust. Samuti on hea aeg tegeleda loomingulise tegevusega.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni)

Täna on hea päev suhelda ja uusi inimesi kohata. Teie suhtlemisoskused on teravad ja olete võimeline tegema hea mulje. Samuti on hea aeg tegeleda reisimise ja õppimisega.

Vähk (21. juuni – 22. juuli)

Täna on hea päev keskenduda oma kodule ja perele. Looge oma kodus hubane ja soe atmosfäär. Samuti on hea aeg tegeleda oma emotsionaalse heaoluga.

Lõvi (23. juuli – 22. august)

Täna on hea päev keskenduda oma tööle ja karjäärile. Teie ambitsioonid on kõrged ja olete võimeline saavutama suuri asju. Samuti on hea aeg tegeleda oma füüsilise heaoluga.

Neitsi (23. august – 22. september)

Täna on hea päev keskenduda oma detailidele ja täpsusele. Teie analüütiline mõtlemine on terav ja olete võimeline lahendama keerulisi probleeme. Samuti on hea aeg tegeleda oma rahandusega.

Kaalud (23. september – 22. oktoober)

Täna on hea päev keskenduda oma partnerlussuhetele ja koostööle. Teie diplomaatilised oskused on teravad ja olete võimeline saavutama kompromisse. Samuti on hea aeg tegeleda oma vaimse heaoluga.

Skorpion (23. oktoober – 21. november)

Täna on hea päev keskenduda oma transformatsioonile ja uuenemisele. Teie intuitsioon on terav ja olete võimeline nägema asju sügavamal tasandil. Samuti on hea aeg tegeleda oma varjatud potentsiaaliga.

Ambur (22. november – 21. detsember)

Täna on hea päev keskenduda oma seiklustele ja avastamisrõõmule. Teie optimismi on palju ja olete valmis uusi asju proovima. Samuti on hea aeg tegeleda oma reisimise ja õppimisega.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Täna on hea päev keskenduda oma ambitsioonidele ja saavutustele. Teie distsipliin on tugev ja olete võimeline oma eesmärke saavutama. Samuti on hea aeg tegeleda oma karjääriga.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Täna on hea päev keskenduda oma sõprussuhetele ja sotsiaalsele elule. Teie originaalsus on särav ja olete võimeline teisi inspireerima. Samuti on hea aeg tegeleda oma humanitaarsete huvidega.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Täna on hea päev keskenduda oma unistustele ja kujutlusvõimele. Teie intuitsioon on terav ja olete võimeline looma uusi ideid. Samuti on hea aeg tegeleda oma vaimse heaoluga.

Vaata ka:

tallinna linnavalitsus

Tallinna Linnavalitsus premeeris ametnikke suurte preemiateg

Preemiaülekanne Tallinna linnavalitsuse ametnikele: Linnasekretär Priit Lello allkirjastatud käskkirjaga premeeriti hea töö eest. Eelmise linnavalitsuse

minuaeg.com uudised

Regionaalminister Madis Kallas lahkub ametist: “Maapiirkondade heaolu nimel astutud sammud ei täitnud ootusi”

Regionaalminister Madis Kallas (SDE) teatas teisipäeval oma lahkumisest ametist. Kallase volitused ministrirollis lõppevad südaööl. “Ministriks

error: Sisu on kaitstud!