Horoskoop

Horoskoop – Pühapäev 6 veebruar

Jäär 21. märts – 20. aprill
Tunnetate nüüd, et vajate enda ümber rohkem hingamisruumi ja privaatsust. Teid hakkavad pisiasjad tavalisest rohkem närvi ajama. Hea aeg tervisekontrolliks.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Päev võib tuua teie ellu temperamentseid ja aktiivseid inimesi, kes mingil põhjusel teid täiesti endast välja viivad. Ärge laske endale pähe istuda!

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Võite täna sattuda seltskonda, kus te ennast eriti oodatuna ei tunne. Tegutsege vastavalt oma sisetundele, ärge sundige ennast tegema asju, mida te ei taha!

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Täna on hea päev võtta midagi huvitavat ja seltskondlikku ette. Planeediseisud soosivad maade avastamist, uute ideede rakendamist ja reisimist.
Lõvi 23. juuli – 22. august
Täna aktiviseerub teie läbinägemisvõime. Kui suudate hoida oma emotsioone mõistuse kontrolli all, võite saada nii mõndagi huvitavat teada.

Neitsi 23. august – 22. september
Teie meeleolu on täna tõenäoliselt süüdimatu ja optimistlik. Väga võimalik, et pääsete üle noatera suurtest probleemidest. Püüdke oma silmad lahti hoida!

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Enesekindlust õhkub igast sinu keharakust. Sind huvitab ainult kärjäär, kohustused ja reputatsioon. Sisemuses aga ähvardavad su tunded võimust võtta.
Skorpion 24. oktoober – 22. november
Tänased planeediseisud aitavad teil selja sirgu lüüa ning lõpuks ometi hakata tegelema asjadega, mis teile meeldivad. Ärge laske inimestel ennast ära kasutada!

Ambur 23. november – 21. detsember
Saavutate täna oma kaaslastega usalduslikud ja lähedased suhted. Võimalik, et keegi otsib teilt abi ja kaastunnet. Aidates teisi, aitate ka ennast!

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Tunnete end ilma hubase kodu ja perekonnata õnnetu ning hüljatuna. Soodne aeg teha koduseid töid ja tegeleda millegi ilusa ning loomingulisega.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Olete täna veidi hajevil. Teid vaevavad kõhklused oma käitumise pärast. Samas tunnete huvi kõikvõimalike müstiliste ja salapäraste asjade suhtes.

Kalad 19. veebruar - 20. märts
Täna on hea päev asjade selgeksrääkimiseks. Olete tavalisest konkreetsem, kuid samas tunnetate väga sügavalt teiste inimeste meeleolusid.

Jaga
Back to top button