Teisipäev , 16 aprill 2024
Erakorralised uudised
astrology gc13039e90 640

Horoskoop – Pühapäev 31 oktoober

Jäär 21. märts – 20. aprill
Alles nüüd saate ise aru, kui suured ambitsioonid teil tegelikult on. Teil on raske varjata oma emotsioone ning salasoove. Satute kergesti tülidesse.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Teie jaoks hakkab nüüd keegi vastassugupoole esindaja tähtsat rolli mängima. Püüate võita positiivset tähelepanu ja imetlust. Kired löövad lõkkele.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Tähtsale kohale kerkivad psühholoogilised teemad. Võimalik, et puutute kokku oma varjatud sisemise maailma tunnetamisega ning avastate endas midagi uut.
Vähk 22. juuni – 22. juuli
Teil võib tulla täna kokkupuuteid mingi kollektiiviga. Peate tegema selgeks selle grupi kavatsused ja see võib teile kasu tuua. Kasutage oma arukust!

Lõvi 23. juuli – 22. august
Olete nüüd veidi reserveeritud, suhtlemisel teiste inimestega kohmetute kergesti ning tunnete piinlikkust asjade pärast, mis otseselt teid ei puudutagi.

Neitsi 23. august – 22. september
Kipute inimeste kallal norima ning võite vägagi teravmeelseks muutuda. Samas olete tundlik, kui keegi teie suhtes märkuse julgeb teha. Püüdke leida tasakaal.

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Inimestega suheldes saavutate täna häid tulemusi eelkõige siis, kui väljendate ennast võimalikult rahulikult ja pealetükkimatult. Vältige provokatsioone!
Skorpion 24. oktoober – 22. november
Kipute täna olukordi ebaadekvaatselt hindama. Teil on raskusi õiglaste otsuste langetamisel. Samas ootate, et teie suhtes oldaks mõistev ja arvestav.

Ambur 23. november – 21. detsember
Tänased energiad sunnivad teid enesega tööd tegema. Juhul, kui te ei viitsi vaeva näha võivad tekkida suured raskused suhtlemisel. Liigne egoism.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Kui peaksite täna unustama mõne lubaduse, mille hiljuti andnud olete, siis tõenäoliselt hakatakse seda teile peagi meelde tuletama. Püüdke olla hoolas!

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Suurenenud vajadus romantika ja inimliku läheduse järele. Otsite ilu ja armastust. Hea aeg külastada mõnda head kontserti, mis teie hingele rahu pakuks.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Langeb loovuse aktiivsus, võimalik melanhoolia. Püüdke ennast mitte liiga tõsiselt võtta ja lubage endale midagi meeldivat. Otsige tuge lähedastelt.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

Regionaalminister Madis Kallas lahkub ametist

Regionaalminister Madis Kallas andis täna teada, et lahkub regionaalministri ametist. Kallase volitused ministrina lõppevad täna

ingel

Ingli sõnum – Teisipäev, 16. aprill 2024

Tere tulemast tänase inglisõnumi juurde! Täna toob ingel Metatron teile sõnumi usaldusest ja jumalikust juhatusest.

error: Sisu on kaitstud!