Tuesday , 18 January 2022
astrology gc13039e90 640

Horoskoop – Pühapäev 24 oktoober

Jäär
21. märts – 20. aprill
Kui saate täna mingisugust vähegi ebamäärast informatsiooni, siis ärge leppige sellega niisama lihtsalt. Kindlasti kontrollige üle ja alles siis otsustage.

Sõnn
21. aprill – 20. mai
Kipute mõtlema endast veidi rohkem kui olete. Kui tekib mõte, et olete tähtis ja eriline, siis istuge maha ja revideerige see mõte ilusti läbi.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni
Võimalik kokkupuude mõistatuslike ja keeruliste isikutega. Ärge püüdkegi tingimata kõigest mõistusega aru saada, jääge ise võimalikult loomulikuks!

Vähk
22. juuni – 22. juuli
Täna on päev, mil kerkivad esile teie välise imgoga seotud teemad. Võimalik, et tunnete soovi ennast muuta ja sellega teistele muljet avaldada.

Lõvi
23. juuli – 22. august
Tänane energia on nii tugev, et võtab pea pööritama. Ärielus on see halb päev, põhjustab laiskust, teid on kerge mõjutada. Võtke maailma sellisena nagu see on.
Neitsi
23. august – 22. september
Võimalik, et täna ilmub välja teie salavaenlane, kellest teil siiani aimugi polnud. Püüdke leida oma tegevuses nõrgad kohad ja tegelege enda tugevdamisega.

Kaalud
23. september – 23. oktoober
Nüüd paraneb teie meeleolu tunduvalt ning saate jutuotsa peale mõne oma vana tuttavaga, kellega vanu aegu meenutada. Hea aeg külaliste vastuvõtmiseks.

Skorpion
24. oktoober – 22. november
Täna on hea päev kõikvõimalike praktiliste asjade tegemiseks. Suudate kiiresti reageerida ka ootamatutse olukordades ning saate kergesti aru, mis on õige.
Ambur
23. november – 21. detsember
Lasete ennast täna juhtida sentimentaalsetel meeleoludel. Võimalik, et viite kellegi oma tuttavatest täielikku hämmeldusse. Vältige pealetükkivust.

Kaljukits
22. detsember – 20. jaanuar
Teie peamiseks huviks täna on see, kuidas ennast võimalikult heast küljest näidata, kuid suure püüdmisega võib välja kukkuda pigem vastupidi.

Veevalaja
21. jaanuar – 18. veebruar
Kipute täna tulihingeliselt kaitsma kõike, mis teie isiku jaoks tähtis on. Tunnetate rünnakut ka seal, kus seda tegelikult pole. Ebasoodne aeg suhtlemiseks.

Kalad
19. veebruar – 20. märts
Välised tegurid mõjutavad nüüd teie meeleolu rohkem, kui tavaliselt. Vältige rahvarohkeid kohti, oht jääda taskuvaraste ohvriks. Tehke kodus midagi!

Jaga

Vaata ka:

horoscope 2

Loe millisel 3 tähemärgil tuleb täna teisipäeval 18.01 hea või keeruline päev.

Keeruline päev tuleb 1. Lõvi 2. Kaksikud 3. Sõnn Loe ka:  Horoskoop: Teisipäev 18 jaanuar Loe ka:  Nädala horoskoop; Esmaspäev …

horoscope 2

Loe millisel 3 tähemärgil tuleb täna neljapäeval 13.01 hea või keeruline päev.

Keeruline päev tuleb 1. Kaksikud 2. Ambur 3. Kalad Loe ka: Horoskoop: Neljapäev 13 jaanuar Hea päev tuleb: 1. Veevalaja …

horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 13 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill Olete täna emotsionaalselt vastuvõtlikum, kui tavaliselt. Võite kergesti haiget …

horoskoop

Horosakoop – Kolmapäev 12 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill Olete täna loominguliselt aktiivsem, kui tavaliselt. Hea aeg oma …