Expand To Show Full Article
Horoskoop - Pühapäev 21 mai | MinuAeg
Kolmapäev , 7 juuni 2023
Erakorralised uudised
horoskoop

Horoskoop – Pühapäev 21 mai

Jäär

Küllaltki laiskade meeleoludega päev. Soodne käia mõnel alternatiivravi seansil ja olla rahulikult kodus. Ebasoodne uuteks algatusteks ja lepinguteks.

Loe ka: Just neil 4 tähemärgil tuleb hea maikuu lõpp

Sõnn

Vältige täna liigseid sõnavõtte ja eneseupitamist. Teile endale on kasulikum, kui hoiaksite madalamat profiili ning kuulate endast targemaid.

Kaksikud

Olete täna lobisemishimuline ja heas tujus. Kuid olge ettevaatlik, võite mõne saladuse kogemata välja rääkida. Vältige asjatut raha raiskamist.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Võimalik, et saate täna sümboolseid märke, kuidas edasi tegutseda. Suureneb huvi filosoofia, religiooni või müstilist laadi teemade vastu.

Lõvi

Olete täna väga kangekaelses meeleolus. Kipute oma tahtmist ka seal läbi suruma, kus teid eriti tõsiselt ei võeta. Säilitage väärikus ja olge tagasihoidlikum!

Neitsi

Planeediseisud annavad teile hea võimaluse enesega tööd teha. Võimalik, et aset leiab mõni ebameeldiv juhtum. Ärge sattuge paanikasse, see on mööduv!

Kaalud

Teie meeleolu on täna tõenäoliselt süüdimatu ja optimistlik. Väga võimalik, et pääsete üle noatera suurtest probleemidest. Püüdke oma silmad lahti hoida!

Skorpion

24. oktoober – 22. november

Olete täna rahutu ning püüate kõikide igavate kohustustega võimalikult kiiresti ühele poole saada. Hea aeg muudatuste tegemiseks oma elus.

Loe ka: Just neil 4 tähemärgil tuleb hea maikuu lõpp

Ambur

Tänased planeedimõjud annavad teile tohutult energiat, et tegeleda mitme erineva asjaga. Kuid püüdke siiski kõigepealt lõpetada see, mis juba pooleli.

Kaljukits

Teile on omased huumoritunne ja hurmavus. See soodustab tööd, mis on seotud koostöö ja inimeste teenindamisega. Hea päev uute suhete loomiseks.

Veevalaja

Olete nüüd palju algatusvõimelisem, kui muidu. Võimalik, et just täna on see päev, mil teostate mõne juba kaua aega tagasi planeeritud asja.

Kalad

Suudate täna kiireid otsuseid langetada ning saate edukalt hakkama ka kriitilistes olukordades. Võimalik, et tänu oma optimismile võidate uusi sõpru.

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 6 juuni

Jäär 21. märts – 20. aprill Teid ümbritsevad täna heatahtlikult meelestatud inimesed, kellega saate edukalt …