Horoskoop

Horoskoop – Pühapäev 20 märts

Jäär 21. märts – 20. aprill
Tunnete täna soovi kellegi eest hoolitseda. Oskate paremini, kui tavaliselt mõista oma kaaslaste või lähedase partneri soove ning vajadusi.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Hea päev tuleviku plaanide tegemiseks isiklikul tasandil. Suudate hoida selget mõistust ja hinnata ennast õigesti. Soodne aeg tervise kontrollimiseks.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Täna on päev, mil peaksite kindlasti olema väga tähelepanelik, selle suhtes mida räägite ja teete. "Mütsiga löömise" meeleolu unustage kohe ära!

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Tänased planeediseisud muudavad teid idealistlikuks. Püüate luua enda ümber maailma, kus saate ise otsustada oma elu üle. Te ei kannata kamandamist.
Lõvi 23. juuli – 22. august
Täna hakkate suuremat huvi tundma asjade vastu, mis puudutavad müstikat ja seletamatuid juhtumeid. Võimalik, et kohtute inimestega, kellel sarnased huvid.

Neitsi 23. august – 22. september
Olete suhtlemisel avameelne, aus ja otsekohene. Tunnete täna tugevat vaimset energiat. Soodustatud on tegevused, mis seotud informatsiooni hankimisega.

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Kui olete täna vähegi ettevaatamatu ning pillate mõne intrigeeriva mõtte, siis võidakse sellest suur segadus tekitada. Vältige asjatut loba!
Skorpion 24. oktoober – 22. november
Nüüd võite kokku puutuda sellise olukorraga, kus avalikkuse ette tuleb mõni hoolega hoitud saladus. Täna valitseb tavalisest suurem tõenäosus petta saada.

Ambur 23. november – 21. detsember
Panete täna suuremat rõhku välistele asjadele. Võimalik,et puutute kokku isikutega, kellega teil on raske ühist keelt leida. Oht raisata tavalisest rohkem raha.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Täna on kergete ja rõõmsate meeleoludega päev. Tööasjad laabuvad kergemini, kui arvasite ning suudate elu üle taas rõõmu tunda. Veetke aega perega.
Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Suudate tungida probleemide sisusse. Tajute teile pandud kohustusi ja saatuse ettemääratust. Võib esineda võimu kirg ja soov saavutada tunnustustust.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Ebasoodne aeg reisimiseks ja aktiivseks suhtlemiseks. Soodustatud igasugune loov ja loominguline tegevus. Võimalik, et armute ootamatult ja pimesi.

Jaga
Back to top button