Pühapäev , 25 veebruar 2024
horoskoop

Horoskoop – Pühapäev 18 juuni

Jäär 21. märts – 20. aprill

Tõenäoliselt langeb teile täna suurem koormus, kui tavaliselt. Võimalik, et keegi püüab oma kohustusi teie kaela veeretada. Ärge laske ennast ära kasutada!

Loe ka. JUULIKUU 2023 HOROSKOOP

Sõnn 21. aprill – 20. mai

Vältida tuleks liigset energia kulutamist kõrvalistele asjadele. Tegelege oma perekonna ja koduga, hea aeg ka kinnisvara soetamiseks ja sisseostude tegemiseks.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni

Täna kerkivad esile seksuaalsus ning romantika. Võimalik, et armute kellessegi või siis armutakse teisse. Hea aeg loominguliseks eneseteostuseks.

Vähk 22. juuni – 22. juuli

Püüate iga hinna eest olla olukorra peremees ning lähete endast välja, kui keegi püüab teile mingil moel vastu hakata. Te ei talu täna provokatsioone.

Lõvi 23. juuli – 22. august

Võimalik, et satute täna ootamatult tähelepanu keskmesse. Teie avalikkuse ette tulemine toob teile kasu eelkõige siis, kui suudate loomulikuks jääda.

Neitsi 23. august – 22. september

Vältige täna rutakaid otsuseid. Lükake võimalusel need pigem edasi ja tegelege asjadega, mis poolikuks jäänud. Hea aeg koduseks tegevuseks.

Kaalud 23. september – 23. oktoober

Täna mängib teie jaoks tähtsat rolli teiste inimeste lugupidamine ja tunnustus. Otsite kiitust pea iga väikese asja pärast. Olge ka ise austavam!

Skorpion 24. oktoober – 22. november

 

Loe ka. JUULIKUU 2023 HOROSKOOP

Täna aktiviseerub teie alateadvus ja fantaasia. Olete väga tundlik ning loominguline. Kasutage seda huvitavat energiat maksimaalselt ära.

Ambur 23. november – 21. detsember

Tegutsege diplomaatiliselt ja teid austatakse. Pidage meeles, et kui olete ise aus, tõmbate enda poole inimesi, kes on ka teie suhtes ausad.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar

Võivad tekkida probleemid kodus, mis hakkavad teid pikemaajaliselt vaevama, seetõttu oleks soovitatav lahendada need kohe. Püüdke olla iseseisvam.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar

Ootate täna oma kaaslastelt rohkem tähelepanu ja imetlust, kui tavaliselt. Võimalik, et tunnete ennast teistest tähtsama ja olulisemana.

Kalad 19. veebruar – 20. märts

Täna on romantiliste mõjudega päev. Võimalik, et satute oluorda, kus saate väljendada oma salajasi tundeid inimesele, keda juba mõnda aega imetlenud olete.

KOOSTA OMALE ISIKLIK HOROSKOOP

Vaata ka:

dylan nolte RSsqjpezn6o unsplash

Täna võib lotoõnn naeratada just neile 2 tähemargile

Täna, reede 23 veebruaril 2024, on kaks tähemärki, kellel on eriti hea võimalus lotoga võita:

ingel

Ingli Sõnum: Reede 23. veebruar 2024

Tänase ingli sõnum kutsub teid üles usaldama oma intuitsiooni ja sisemist tarkust. Teie sees on

error: Sisu on kaitstud!