Horoskoop – Pühapäev 15 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill

Olete täna oma tegemistes innukas ja jõuline. Teid inspireerib kiirus ning veidi ekstreemne olukord. Kipute teiste ees esinema ja edvistama.

Sõnn

21. aprill – 20. mai

Rahutute meeleoludega päev. Võivad tekkida raskused keskendumisel ja suhtlemisel. Olge hoolas oma isikliku varaga, oht varaste ohvriks langeda.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Aktiviseerub ühiskondlik tegevus ja lävivus. Tekivad kasulikud ning vajalikud suhted. Soodne päev abielusuhte vormistamiseks ja enese täiendamiseks.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Hakkate nüüd suuremat tähelepanu pöörama oma varasemate tegude järelmõjudele. Võimalik, et teile jõuab alles nüüd kohale mõni eksimus, mille teinud olete.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Võimalikud vastuolud teiste inimestega, mis on tingitud sellest, et te ei arvesta piisavalt nende arvamusega. Püüdke oma ego natuke vaos hoida.

Neitsi

23. august – 22. september

Täna võite kokku puutuda oma minevikuprobleemidega või siis lööb välja mõni haigus, mille ravimisest te mööda olete hiilinud. Pöörake tähelepanu tervisele!

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Olete täna veidi kergemeelsem ja lobisemishimulisem, kui tavaliselt. Püüdke siiski olla tähelepanelik, eriti juhul, kui teile mõni saladus usaldatakse.

Skorpion

24. oktoober – 22. november

Olete täna Müstilises meeleolus, mistõttu teistel võib tekkida raskusi teie mõistmisel. Püüdke tegeleda rohkem oma sisemiste protsessidega.

Ambur

23. november – 21. detsember

Võimalikud pinged, mis seotud seksuaalsuse ja romantikaga. Kipute täna veidi jämedakoeline ning taktitundetu olema. Pöörake oma partnerile rohkem tähelepanu!

Kaljukits

22. detsember – 20. jaanuar

Olete täna veidi pealetükkiv ja agressiivne. Seda viimast õnneks küll vaid sõnade tasandil, kuid sellegipoolest võite saavutada selle, et teid välditakse.

Veevalaja

21. jaanuar – 18. veebruar

Täna valitsevad revolutsioonilised meeleolud. Olete enesekindel ning seetõttu ei häbene ka selliseid arvamusi välja öelda, mis üldiste arusaamadega erinevad.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Täna on suurepärane aeg pidutsemiseks ja meelelahutuseks. Ärge sundige end vägisi tegema selliseid asju, milleks teil hetkel inspiratsiooni pole!

KOOSTA OMALE ISIKLIK HOROSKOOP

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 28 mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna on hea päev, et alustada uusi projekte või

euroopa liit

Komisjonid keskenduvad avalikul istungil Eesti huvidele Euroopa Liidu järgmises eelarves

Riigikogu Euroopa Liidu asjade komisjon ja rahanduskomisjon arutavad täna kell 13.30 algaval avalikul istungil, millised