Wednesday , 1 December 2021
astrology gc13039e90 640

Horoskoop – Pühapäev 14 november

Jäär 21. märts – 20. aprill
Olete täna suurejoonelisem ja avatum, kui tavaliselt. Kutsute omale meelsasti inimesi külla ning korraldate neile lahke ja küllusliku vastuvõtu.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Tunnetate eneses pakatavat elurõõmu ja energiat. Teie algatusvõime tahab nüüd kindlasti rakendamist. Hea aeg koostöö tegemiseks ja pidutsemiseks.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Tänane päev võib kujuned rahutuks ning kiireks. Tunnetate, et aeg lendab eriti kiiresti, võivad tekkida tõsised raskused oma asjadega ühele poole saamisel.

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Suudate täna kerge vaevaga inimesed enda tahte järgi tegutsema panna. Kuid tajute, et rahuldute hoopis isikutega, kellel on kindel oma arvamus.
Lõvi 23. juuli – 22. august
Täna on hea päev alustada uut kostööd inimestega, kes on loominguliselt sama aktiivsed, kui teie. Võite saavutada üheskoos midagi väga imelist.

Neitsi 23. august – 22. september
Olete täna liiga tundlik ja häiritud asjaoludest, mis teid otseselt ei puudutagi. Laske julgesti lahti sellest, mis teile tegelikult vajalik pole!

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Pöörake täna suuremat tähelepanu oma lähedastele. Nad võivad just nüüd vajada teie toetust ja mõistmist. Hea aeg vanade arvete klaarimiseks.
Skorpion 24. oktoober – 22. november
Olete täna nii emotsionaalselt kui füüsiliselt vastuvõtlikum, kui tavaliselt. Võite kergesti jääda külmetushaigustesse. Vältige stressitekitavaid olukordi.

Ambur 23. november – 21. detsember
Hea päev romantiliseks suhtluseks. Võimalik, et tavalisest sõprussuhtest areneb midagi enamat. Olete täna peenetundeline ja igati veetlev.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Nüüd on hea aeg aja jooksul tekkinud pingete ja arusaamatuste lahendamisks. Võimalik, et teie poole pöördutakse täna väga isiklike teemadega.
Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Nüüd on aeg end vabaks rebida köidikutest ja mõttetutest kompleksidest. Tõenäoliselt puututegi kokku mõne võimsa ja julge isikuga, kes teidki inspireerib.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Tunnete täna soovi avada ennast ja rääkida südamelt kõik ära. Samas on teil raske otsustada, keda usaldada ja keda mitte. Püüdke olla hoolikas.

Jaga

Vaata ka:

Eaten Alive

Millised on uue 13 tähtkuju Maokandja isikuomadused?

Maokandja ei ole just kõige uuem tähtkuju – esimest korda mainiti teda juba 2011. Aastal. …

sonn

Kuidas Sõnni südant võita?

Sõnni südame võidad kergesti, kui teed talle tema lemmiksööki. Taustaks pane mängima mahe muusika ja …

love

Sinu Sodiaagimärk näitab ära, milline partner sa oled.

ROTT — Rott on kirglik armastaja, kelle tunded on tihti nii sügavad, et neid on …

horoskoop

Nädala horoskoop 28. november – 5. detsember 2021

Jäär 21. märts – 20. aprill Jäär tunnetab juba nädala alguses otsekui värske õhu juurdevoolu …