Horoskoop

Horoskoop – Pühapäev 13 märts

Jäär 21. märts – 20. aprill
Teie enesekriitika on täna liialt kõrge, mistõttu kipute kõikjal tahaplaanile hoidma ning väldite oma arvamuse väljanäitamist. Loominguline vaikus.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Tänane päev peaks karjääriasjus teie jaoks väga soodne olema. Võite saada palgakõrgendust või mõne hea pakkumise. Inimesena mõjute atraktiivselt.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Olete skeptilises meeleolus ja võtate kõike uut suurte raskustega omaks. Oma mõtteid te ei väljenda enne, kui olete kindel nende õigsuses. Olge avatum!

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Tänased seisud panevad teid põhjalikult selgeks õppima asju, mida olete edasi lükanud. Võimalik, et satute kokku inimesega, kellega midagi lahendamata jäänud.
Lõvi 23. juuli – 22. august
Olete täna loominguliselt aktiivsem, kui tavaliselt. Hea aeg oma ideede realiseerimiseks. Võimalik, et saate positiivse emotsionaalse impulsi.

Neitsi 23. august – 22. september
Olge väga tähelepanelik kõigi suhtes, kes täna teie teele satuvad. See võib-olla ei tundu teile nii, kuid need isikud on määratud mängima olulist rolli teie elus.

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Täna on romantiliste mõjudega päev. Võimalik, et satute oluorda, kus saate väljendada oma salajasi tundeid inimesele, keda juba mõnda aega imetlenud olete.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Perekonna ja suguvõsaga seotud kohustuste kasv. Teilt oodatakse tuge ja mõistmist, võite sattuda psühholoogi rolli. Püüdke olla teistele eeskujuks.

Ambur 23. november – 21. detsember
Teie eneseväljenduslaad võib teistes inimestes hämmingut tekitada. Teie originaalsed ideed kipuvad veidi ekstreemsed ning äärmuslikud olema.
Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Tänased planeediseisud muudavad teid iseseisvaks ja kindlameelseks. Suudate tavalisest paremini seista oma tahte eest ning teid ei saa ära osta.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Täna võivad endast märku anda terviseprobleemid, mis seotud stressiga. Olete nüüd tavalisest tundlikum kõikvõimalikele välistele teguritele.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Kipute täna käituma vastandlikult. Kord olete emotsionaalne ja avameelne, siis jällegi endassetõmbunud. Püüdke leida sisemine tasakaal.

Jaga
Back to top button