Erakorralised uudised
horoskoop

Horoskoop – Pühapäev 13 august

Veevalaja

21. jaanuar – 18. veebruar

Tänased energiad sunnivad teid tahestahtmatult ennast proovile panema ning teistega võimu pärast võitlema. Kuid ärge siiski ka üle pingutage!

Jäär

21. märts – 20. aprill

Tänasel päeval võivad teile ootamatult sülle sadada head võimalused oma elu korraldamiseks. Ärge tõrjuge oma elust uusi inimesi ning nende nõuandeid.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Olete nüüd köidetud ilusatest asjadest ja romantikast. Püüate inimestega luua harmoonilisi suhteid, teid hirmutavad ekstreemsed olukorrad.

Kaljukits

22. detsember – 20. jaanuar

Võimalik, et kohtute täna inimestega, kes on hajevil. Olge eriti tähelepanelik kõikvõimalike lepingute sõlmimisel või reisipiletite broneerimisel.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Täna uuenevad võimalused koostöö tegemiseks ning grupiviisiliseks eneseteostuseks. Hea aeg uute projektide alustamiseks ning aktiivseks suhtlemiseks.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Võimalik, et teie ellu tekivad nüüd uued sõbrad ja uued suhted. Kohtute tõenäoliselt usaldusväärse kaaslasega, kellega kohe alguses hea klapp tekib.

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Võimalik, et satute täna ootamatute sündmuste keeristesse ja puutute tahtmatult kokku isikutega, kes käituvad väga demonstratiivselt. Ettevaatust liikluses.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Vältida tuleks liigset energia kulutamist kõrvalistele asjadele. Tegelege oma perekonna ja koduga, hea aeg ka kinnisvara soetamiseks ja sisseostude tegemiseks.

Ambur

23. november – 21. detsember

Kipute täna olema unistav ja meelsamini lükkaksite oma kohustused homsesse. Ebasoodne aeg tähtsate otsuste langetamiseks, kuna tähelepanu on hajunud.

Skorpion

24. oktoober – 22. november

Kaldute täna kõiki asju liiga filosoofiliseks tegema. Püüate näha kõikjal mingit müstilist tagamõtet. Raskused mõttekaaslase leidmisel.

Sõnn

21. aprill – 20. mai

Nüüd on hea päev tegeleda poolelijäänud asjadega. Püüdke vältida aga uute suhete ja projektide loomist. Olge valmis tegelema rutiinse tööga.

Neitsi

23. august – 22. september

Võimalik, et teil tuleb ennast nüüd tõestada, et saavutada soovitud positsioon. Olge valmis konkurentide poolt loodud takistusteks. Vältige finantstehinguid.

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Astri Grupp investeerib SEB Rohelaenu abil päikeseparkidesse

Astri Grupp teeb investeeringuid päikeseparkidesse, paigaldades uued paneelid Narva ja Pärnusse ning täiendab ka olemasolevat

Kivioli uus uhishoone 2023726

Ida päästekeskuse operatiivsündmused 20. – 21. mai 2024

Looduses valitseb üle Eesti suur tuleoht. Ilmaprognoos lubab kuiva ja päikesepaistelist ilma ning looduse tuleohtlikkus