Horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 30 juuni

Jäär
21. märts – 20. aprill
Planeediseisud annavad teile erilise tähelepanelikkuse ja suutmise märgata ka pisiasju. Hea aeg tervise kontrollimiseks ja paastu alustamiseks.

Sõnn
21. aprill – 20. mai
Võimalik, et satute täna suhtlema inimesega, kes püüab teilt iga hinna eest välja pressida teie isiklikke asju. Ärge laske ennast eksitada.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni
Reageerite tundlikult kui võimu kasutatakse valesti. Oma kohustuste täitmisesse suhtute äärmise hoolikuse ja täpsusega. Oht kiiresti läbi põleda.

Vähk
22. juuni – 22. juuli
Esile võib kerkida melanhoolia. Ärge liialdage alkoholi ega narkootiliste ainetega. Hea aeg tegeleda meditatsiooni ja palvetamisega.

Lõvi
23. juuli – 22. august
Vajate täna tavalisest rohkem iseseisvust ja võimalust ennast teostada. Otsite aktiivselt võimalusi oma energia rakendamiseks. Hea aeg loominguliseks tööks.

Neitsi
23. august – 22. september
Täna saadab teid edu sõpruses ning armastuses. Olete meelestatud heatahtlikult ja suudate ka pingelistest olukordadest optimismiga välja tulla.
Kaalud
23. september – 23. oktoober
Tõenäoliselt olete täna kannatlikum, kui tavaliselt ning suudate oma järjepidevusega nii mõndagi korda saata. Vestluses jääte pigem kuulaja rolli.

Skorpion
24. oktoober – 22. november
Tunnete täna põhjendamatult hirmu selle ees, et teie vastu ollakse ebaõiglane. Püüdke oma sisemise jõu abil vabaneda nendest kompleksidest.

Ambur
23. november – 21. detsember
Kipute täna sõltuma liiga palju teiste inimeste arvamusest. Teil on raskusi otsustamisel, kuhu minna ja mida teha. Ootate kaaslaste ettepanekuid.

Kaljukits
22. detsember – 20. jaanuar
Tihedad suhted kaaslastega on ebasoovitatavad, kuna see põhjustab energia ja finantsressursside ülekulutamist. Võite minna vastuollu üldtuntud normidega.

Veevalaja
21. jaanuar – 18. veebruar
Teil on täna tavalisest keerulisem seltskonda sulanduda, võimalik, et tunnete ennast kohmetu ning saamatuna. Kuid ärge laske alaväärsuskompleksil tekkida!

Kalad
19. veebruar – 20. märts
Avastate täna meeldivaks üllatuseks, et teie sõnu võetakse tõsiselt ning teie mõtetega arvestatakse rohkem, kui tavaliselt. Hea päev läbirääkimisteks.

Jaga
Back to top button